آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: شناسایی نشدن هارد 500گیگ سیگیت7200

ديجيتال

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-28
429
1,905
تهران
دوستان سلام.لطفا به روش مبتدی بفرمایند از چه راهی این هارد رو تعمیر کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yaghob20

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام دوست عزیز
توی سایت کلی در مورد این مشکل بحث و راه کار ارائه شده.
خود من چندین هارد با این مشکل رو درست کردم.
شما اگه یه سرچی توی سایت بزنید به جواب میرسید.
این آدرس رو هم یه سری بزنید.
موفق باشید.
http://www.irantk.ir/irantk6987/

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
ببین دوست گرامی روی برد دوتا آیسی هشت پایه که یکی از اون دوتا میباشد روش پیدا کردن این دوتا آیسی از هم این است که یکیشون به صورت حرف عدد حرف و....یکی در میان تکرار میشود اون آیسی بایوس می باشد در ضمن برای بایوس زدن با pc3000 میتونی انجامش بدی

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام وادب
هارد شما بایدفریمورش اپدیت میشده که نشده.شما ابتدا نقاط اتصال موتور و دیتا روی برد با پاک کن تمیز کن چون تو عکس مشخصه دچار زنگزدگی شده.اگر بعد از تمیز کردن هاردت دیتکت شد.باید با ساختن سی دی ایمیج از روی فریمور جدید هاردت رو آپدیت کنی.

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام وادب
هارد شما بایدفریمورش اپدیت میشده که نشده.شما ابتدا نقاط اتصال موتور و دیتا روی برد با پاک کن تمیز کن چون تو عکس مشخصه دچار زنگزدگی شده.اگر بعد از تمیز کردن هاردت دیتکت شد.باید با ساختن سی دی ایمیج از روی فریمور جدید هاردت رو آپدیت کنی.
دوست عزیز
هارد ایشان در حالت busy قفل شده است.
اول باید با اون برد دست ساز که توضیح داده شده از حالت busy در بیاد . بعد فریم ور آپدیت بشه.

scorpions

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-01
372
1,228
با سلام خدمت دوست عزیز.هارد شما سیگیت است و این مشکل در سیگیت ها عادی است.برای حل مشکل شما باید یا hdd doctor suit داشته باشید یا یه دیتکتور هارد.اگر هر کدام را داشته باشید میتوانید مشکل را حل کنید.اگر بخواهید مدار دیتکتور را قرار میدم بسازید.اطلاعاتتون هم معمولا پاک نمیشه

ديجيتال

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-28
429
1,905
تهران
سلام.دوستان.متاسفانه فایل های فلش و اطلاعات مهمی توی این هارد هستش و بنده به دلیل مشغله امکان پیگیری تعمیر این هارد رو ندارم.کسی از دوستان تهرانی هستش که این کار رو برام انجام بده؟ممنون

بالا