آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

لطفا کمک کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
من دارم یه کیت مونتاژ میکنم که روی کیت علامت مقاومت هست که نوشته (100 uh) کسی میدونه uh یعنی چی؟
با سلام :
دوست عزیز هر چه سریعتر عنوان درخواست خود را اصلاح کنید در صورت تکرار اعمال قوانین و پست شما حذف خواهد شد .
موفق باشید .

badhossein

کاربر
2013-12-23
76
62
سلام و با عرض پوزش
من بار اولی بود که پست میزاشتم و نمیدونم مشکل چیه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. چطوری میتونم پستمو پاک کنم؟

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
سلام و با عرض پوزش
من بار اولی بود که پست میزاشتم و نمیدونم مشکل چیه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. چطوری میتونم پستمو پاک کنم؟
با سلام :
عنوانی که برای مشکل خود انتخاب میکنید باید با متن درخواست خود مناسبت داشته باشه .... به هنگام ثبت نام قوانین را مطالعه نکرده اید وگرنه با چنین مشکلاتی مواجه نمی شدید .
راهنمایی لازم در همون تاپیک قوانین و استفاده از مطالب انجمن درج شده است ... هر پستی که میزنید باید در محل و تاپیک و بخش مناسب و با عنوانی که گویای و شرح مختصری از مشکل تون باشد . فرضا :
- مطالب اموزشی در بخش اموزش گام به گام ....
- درخواست مدار در ارشیومدارات ....
- درخواست راهنمایی در تاپیک های پرسش و پاسخ هر بخش مربوطه و.....
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
17.png
کاربران saroveh
17.png
jaxtor
17.png
reza_476
17.png

با سلام :
بخاطر عید و ایام تبریک براتون اخطار صادر نمیکنم امیدوارم برای اخرین بار ... دیگه تکرار نکنید !!!!
درسته که شما خواستید مشکلی از دوست خود را حل کنید !!! اما به چه قیمتی ؟؟!!! چطور عنوان درخواست را می بینید اما بازم بی توجهی !!! قبلا پاسخ به کاربر داده شده است -- در رعایت قوانین وحفظ نظم و انظباط انجمن کوشا باشید .
پست های شما حذف گردید .
تاپیک بسته شد .
موفق باشید .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا