آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نقشه هاي ماشين هاي لباسشويي ال جي

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,867
مشهد
سلام
خسته نباشید
تعدادی از قطعات این برد ماشین لباسشویی lg سوخته که قابل تشخیص نیست. همکاران شماتیک این برد رو ندارن؟؟مشاهده فایل‌پیوست 161878
با سلام
دوست عزیز در مسیر اشتباهی پست زدید
بی زحمت در این مسیر دوباره پست بزنید
https://www.irantk.ir/forums/96-بخش-تعمیرات-ماشین-های-لباسشویی-و-ظرفشويي-Washing-Machine-Repair
در ضمن عکس با کیفیت و مشخص کنید دقیق کدام المان مد نظرتان هست ؟
و نام نوشته شده برای ؟آن المان روی برد را نیز بنویسید
موق باشید

javadi.a

کاربر
2020-03-01
2
0
با سلام و عرض ادب
من يه لباسشويي LG مدل WD-14120RD باز كردم و مشكل اين بوده كه از شركتش دو نفر جهت سرويس اومدن رله درب رو باز كردن دسته فيش فابريك رو بريدن و جاي اون فيش تكي گذاشتند بدون اينكه دور فيشها رو نوار چسب ببندند به همون صورت باز رها كردند و رفتند و اين كار موجت اتصالي و سوختن بردش شده البته من برد رو تعويض كردم و الآن نياز به نقشه نصب سيمهاي رله درب دارم . 3 تا سيم به رنگهاي قرمز - زرد و مشكي داره و روي خود رله هم 7 تا شماره داره كه شماره 3 و 4 و 5 اون جاي سه تا فيش داره ميخواستم در صورت امكان در خصوص نصب سيمهاي رله يا همون ميكرو سوئيچ درب من رو راهنمايي كنيد . با تشكر و سپاس فراوان

محمدری

کاربر
2020-06-02
2
0
سلام دقیقا کدامیک از قطعات سوخته روی برد علامت بزن واسم قطعه مثلا ای سی یا مقاومت و...رو بنویس

sadegh5921

کاربر vip
vip
کاربر
2019-03-12
19
12
37
سلام سرویس منوال این مدل لباسشویی را میخواستم. کسی نداره؟
[h=1]LG Roller Washing Machine Computer Board WD-N10125 T10125 WD-N80120[/h]

amer80

کاربر
2021-11-02
1
0
سلام. خسته نباشید. من هم ی دونه از این مدل دارم. ی مقامت کنار سوکت آبی رنگ هست. سوخته.
رنگش پیدا نیست. چند اهم دارد. مابقی عکس خواستی برات بفرستم. آن مقاومت بیرون عایف هست پشت ترایاک است
مقدار اهمش. کسی میدونه. راهنمایی کنید.
سپاسگذارم.

sooribani

کاربر vip
vip
کاربر
2023-10-17
4
0
بروجرد
سلام
خسته نباشید
تعدادی از قطعات این برد ماشین لباسشویی lg سوخته که قابل تشخیص نیست. همکاران شماتیک این برد رو ندارن؟؟مشاهده فایل‌پیوست 161878سلام
آقا منم دنبال نقشه این برد هستم. شما تونستید پیدا کنید؟ ممنون میشم اگه کمکی بکنید.
برد من از قسمت بالای سمت راست مقاومت و ترانزیستور متصل به اپتوکوپلر را بد جوری سوزانده که قابل خواندن نیستند. اگر امکان داره حداقل شماره این دو قطعه را برام بفرستید.
با تشکر

sooribani

کاربر vip
vip
کاربر
2023-10-17
4
0
بروجرد
سلام. خسته نباشید. من هم ی دونه از این مدل دارم. ی مقامت کنار سوکت آبی رنگ هست. سوخته.
رنگش پیدا نیست. چند اهم دارد. مابقی عکس خواستی برات بفرستم. آن مقاومت بیرون عایف هست پشت ترایاک است
مقدار اهمش. کسی میدونه. راهنمایی کنید.
سپاسگذارم.
قا منم دنبال نقشه این برد هستم. شما تونستید پیدا کنید؟ ممنون میشم اگه کمکی بکنید.
برد من از قسمت بالای سمت راست مقاومت و ترانزیستور متصل به اپتوکوپلر را بد جوری سوزانده که قابل خواندن نیستند. اگر امکان داره حداقل شماره این دو قطعه را برام بفرستید.
با تشکر

z3r0x

کاربر vip
کاربر
2017-08-21
156
1,432
ایلام - دهلران
با سلام و تشکر از دوستم
ولی دوستان این نقشه ها برای همکاران بخش تعمیرات مکانیکی و عیب‌یابی در حد مسیر سیمکشی‌ها و معانی کد خطاها است و شرکت ال جی هیچگونه شماتیک دیاگرام‌ی که ارتباطات قطعات به همراه شماره قطعه و پایه‌ها روی آن باشد ارایه نکرده و در سطح اینترنت وجود ندارد لذا همکاران تعمیرکار سطح چیپ لول Chip Level با دانلود این مطالب چیز زیاد به درد بخوری عایدشون نمیشه ولی برای الباقی همکاران این همون چیزیه که دنبالش هستید.

بالا