آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کمک در وصل کردن پین های پاور در مادربرد pc400

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سعی میکنم بدون دیباگر درستش کنم چون من کارم تعمیرات نیست.

الان قطعات را بیارم بیرون کیس بدون اتصال پین power sw چطور روشنش کنم؟

دوست عزیز اگه میخوای خودت تعمیر کنی چرا اینجا سوالتو مطرح کردی ؟
شما مادربرد رو از کیس خارج کن
با یک پاور نو و سالم مادربرد رو روشن کن به وسیله پیچ گوشتی پین های پاور رو به هم اتصال بده
اگه دیباگر داشته باشی شروع به کد دادن میکنه و ایراد رو بهت میگه و شما با مطرح کردن کد دیباگر راحت تر به جواب میرسی
حالا که دیباگر نداری
باید تک تک قطعات رو روی یه سیستم دیگه بندازی و از سلامت اونها مطمئن بشی تا فقط بدونی که ایراد برا کدوم قطعه هست برا شروع میتونی اگه ی مادربرد مشابه داری تمام قعطات رو روی مادربرد جدید بذاری ببینی ایراد از مادربرد هست یا خیر
موفق باشید

7th man

کاربر
2014-02-14
49
109
311
دوست عزیز اگه میخوای خودت تعمیر کنی چرا اینجا سوالتو مطرح کردی ؟
شما مادربرد رو از کیس خارج کن
با یک پاور نو و سالم مادربرد رو روشن کن به وسیله پیچ گوشتی پین های پاور رو به هم اتصال بده
اگه دیباگر داشته باشی شروع به کد دادن میکنه و ایراد رو بهت میگه و شما با مطرح کردن کد دیباگر راحت تر به جواب میرسی
حالا که دیباگر نداری
باید تک تک قطعات رو روی یه سیستم دیگه بندازی و از سلامت اونها مطمئن بشی تا فقط بدونی که ایراد برا کدوم قطعه هست برا شروع میتونی اگه ی مادربرد مشابه داری تمام قعطات رو روی مادربرد جدید بذاری ببینی ایراد از مادربرد هست یا خیر
موفق باشید

سوال اولتون مبهمه!
خوب اگه میخواستم بدم تعمیر دیگه اینجا سوال نمیپرسیدم، دیدم دوستان با تجربه اینجا هستن گفتم کمک بگیرم.
همه قطعات تست شده سالمه

davodpor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-03-24
237
1,534
ايران
با سلام دوست عزيز اگر بوق سلامت دارد وتصوير ندارد شما ابتدا كيبرد رو وصل كن اگر با بال امدن بتوني چراغnum lockرو خاموش وروشن كني ايس ioسالم هست به احتمال زياد مشكل گرافيك هست ايا فن گرافيكك حركت ميكن ولتاژ 3.3 گرافيك رو چك كن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12

ms_60342760

کاربر
2010-06-21
23
47
با جند تا گراف تست بگیر احتمالا این کارت گراف مشکل داره اسلات agp رو یه کم با هیتر گرم کن ،نسوزونیش ،فقط گرم کن

7th man

کاربر
2014-02-14
49
109
311
دوستان فعلا قضیه منتفی شده صاحب کیس اومد بردش و گفت بعداز تعطیلات میارمش!

• Like

7th man

کاربر
2014-02-14
49
109
311
سلام عزیزان عیدتون مبارک
یه کابل usb با سیم لخت زده بودم به پورت جلوی کیس اشتباهن مثبت میخوره به منفی و سیستم خاموش میشه.
الان روشن میشه ولی تصویر نمیده فن cpu و گرافیک ناجور باسرعت بالا میچرخه بنظرتون مشکل در کجاست؟
کلیه دوستان کمک کنید این عیدی بی سیستم نمونیم!

میدونم باید تاپیک جدا بزنم ولی متاسفانه با گوشی دارم پست میدم امکانش نیست

• Like
بالا