آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: پدیده جدید ی برای تولید برق مجانی {کسی میتونه کمک کنه}

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,475
دامغان
من شنیدم اولا چون هزینه اینکار سنگینه کسی دنبال این طرح نرفته و ثانیا این کار توسط یه موتور دی سی و یه ژنراتور acیا بلعکسه (دقیق یادم نیست )شدنی میباشد

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
من شنیدم اولا چون هزینه اینکار سنگینه کسی دنبال این طرح نرفته و ثانیا این کار توسط یه موتور دی سی و یه ژنراتور acیا بلعکسه (دقیق یادم نیست )شدنی میباشد

سلام

عزیزم بهترین و ساده ترین و ارزانترین تست را جناب آقای محمودی بدون شرح معرفی فرمودند

دو تا آرمیچر با پولی بهم کوپل کن
بطوریکه یکی زنراتور و دیگری موتور محسوب میشه و برق اضافه هم پیشکشش اگه فقط بتونه همدیگرو تامین کنند و مدام بچرخند و حتی اگه دیناری هم برق اضافه ندهند یک معجزه اتفاق افتاده

ببینم میتونی بگی تست کردم و مدام میچرخه ؟
هزینه بسیار ناچیزی داره تست و اعلام کن
برق مجانی هم نمیخوام یعنی حتی اگه بتونه خودش خودشو بچرخونه در صدر اخبار دنیا قرار میگیره

درسته که پشتکار و سماجت لازمه خلاقیته ولی نه اینکه بر محالات پافشاری کنیم و بخواهیم با آبکش آب ببریم و بگیم خلاصه موفق میشیم

مجانی.jpg

آخرین ویرایش:

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,825
7,757
جنت شهر
دوستان عزيز
ابتدا تايپيكها را مطالعه بفرمائيد بعدا نظر بدهيد همانطور كه اساتيد محترم فرمودند اين كار از لحاظ علمي و عملي كاملا غير ممكن است و اگر چيزي در اين مورد مشاهده ميكنيد حتما حقه اي در كار ميباشد در هنگام كار دستگاه هر طور كه دقيق ساخته شده باشد مقداري انرژي حتما تلف خواهد شد و اين انرژي از كجا تامين خواهد شد ؟؟؟؟ بر فرض محال كه بتوانيم تلفات انرژي را به صفر برسانيم تازه دستگاه فقط براي استفاده خودش برق توليد خواهد كرد وتوليدبرق مجاني پيشكش

maziyarmajdi

کاربر
2012-12-10
211
460
باسلام
فیلم پست 42 دوست عزیزمان جناب آقای غزال:

مشاهده فایل‌پیوست 86207

hidden content may not be quoted

با سلام
طبق این فیلم که من خودمم تست کردم و جواب گرفتم
و کار اینجوری میشه که زمانی که موتور ها میچرخه برق تولید میشه و وقتی این برق تزریق به مدار میشه دور موتور بالا میره
من تو فکر یه طرح عاقلانه ام به قول استاد غزال یه چیزی که با قوانین طبیعی جور در بیاد
من عنوان میکنم لطفا اساتید نظر بدن
ببینید ما یه موتور داریم یه دینام
زمانی که به یه باتری وصل میشه و برق تولید میشه این برق اگه مستقیم بیاد تو مدار موتور و منبع تغذیه جدا بشه کلا قطع میشه
حالا ما اگه بیایم برق خروجی دینام رو افزایش بدیم و ثابت نگهش داریم
بعد بدیمش تو یه شارژر که منبع تغذیه ما رو شارژ کنه این باعث میشه که این روند ادامه داشته باشه
و ما بتونیم یه موتور درست کنیم که همیشه کار میکنه و فقط هر چند سال یه بار باتریش عوض شه واسه اینکه فاسد نشه
به نظر من این عاقلانه تره و اینکه میشه با یه چنتا مدار دست ساز این رویا رو واقعی کرد
ما میتونیم از بعضی از فرمول ها و قوانین واسه دور زدن استفاده کنیم
حالا نظر اساتید آیا میشه مدار هایی طراحی کرد که این کار رو انجام بده
1.تثبیت ولتاژ دینام
2.اضافه کردن ولتاژ برای تامین برق شارژر
3.کم کردن تا حد توان اصتحکاک
4.جلوگیری از خرابی باتری
5.شاید استفاده دیگه از نیروی حرکت موتور
6.و شاید تامین برق در مقیاس کوچک یا بزرگ با واسته علم الکترونیک
لطفا نظر بدید

maziyarmajdi

کاربر
2012-12-10
211
460
به این فیلم که دوستمون گذاشت دقت کنید
از تمام اینا میشه استفاده کرد تو همین طرح برای کامل شدن
شاید اینا اگه باهم یکی بشه
بتونیم خیلی کارا بکنیم
با میدان مقناطیسی آهن ربا میاد اقدام به چرخیدن یه میل میکنه
که اونم با وصل به یه دینام تولید برق میکنه
جالبه
مشکل فقط جا بجایی قطب مثبت و منفی آهن رباس
نمیشه به آهن ربای الکتریکی باشه که با یه حالت تایمری قطب عوض کنه ؟

s_ali_m

کاربر
2012-02-06
203
1,077
تهران خ جمهوری
به نظرم بهتره به جای اینکه بیایم در مورد مساله ای که به وضوح نشدنی بحث کنیم و اصرار به شدن یا نشدنش بکنیم بیایم وقت و فکرمون رو در جهت استفاده از منابع جدید انرژی صرف کنیم.
الان تو دنیا نور خورشید که سهله , از امواج دریا برق میگیرن!
من چند وقتیه تو فکر استفاده از قطبیت کره زمینم!
همون نیرویی که قطب نما رو میچرخونه...

TRZ

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-04-20
250
1,270
کره زمین
به قول معروف برا ی هر عملی نیاز به عکس العملی است حالا اگر برای عکس العملی نیاز به عملی باشد در آن صورت باید عقربه های ساعت برعکس بچرخد یعنی زمان به عقب باز گردد هروقت این اتفاق افتاد شاید برق هم مجانی تولید شود.
در ثانی شرکت زیمنس با این همه اسم و رسم در ساخت و تولید نیروگاه و ژنراتور که مرغوبترین و پربازده ترین ژنراتورها را تولید میکند آن هم در مقیاس بسیار بزرگ با این همه مهندس و تکنسین چرا همچین طرح هایی را ندیده است؟:91000000:

20solution

کاربر
2012-02-29
31
44
مهندس جان،سریع السیرترین قطار جهان (چین) بر طبقه این تکنیک ساخته شده،هر چقدر سرعت سوئیچ و قدرت و تعداد آهنربا بیشتر باشه سرعت و قدرت قطار بیشتر میشه......

20solution

کاربر
2012-02-29
31
44
سلام
با اجازه دوستان عزیز!
چند روز پیش فیلمی دیدم که خیلی جالبه .
حالا قضاوتش رو میذارم به عهده خودتون.

تولید برق مجانی با ......!
مهندس جان،سریع السیرترین قطار جهان (چین) بر طبقه این تکنیک ساخته شده،هر چقدر سرعت سوئیچ و قدرت و تعداد آهنربا بیشتر باشه سرعت و قدرت قطار بیشتر میشه......

بالا