آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: پدیده جدید ی برای تولید برق مجانی {کسی میتونه کمک کنه}

srsa

کاربر
2008-02-21
21
26
قزوین
سلام
حالا که خواستن توانسته شماصد لیتر اب را یک جا بخور یا وزنت را به بیست تن برسون.بدون وسیله با سرعت دویست کیلومتر بدو .جواب همه اش نمیشه است چرا؟ چون فیزیک بدنت اجازه چنین کاری نمیده .
هر کاری قواعد و قوانین خودشو داره خواستن توانستن است در مواقعی استفاده میشه که کاری با تلاش بسیار شدنی باشه نه اینکه از اساس نشدنی باشه

توضیحاتش را از زبان خودش شنیدم : میگه این جعبه هیدرولیک 70 درصد تلفات داره و سی درصد خروجی میده و ژنراتور هم یک سوم توانش را به موتورمیده .یعنی این جعبه هیدرولیک که هفتاد درصد تلفات داره کار ورودی را سه برابر می کنه؟! در عمل نه تنها سه برابر نمی کنه بلکه خروجی را یک سوم می کنه
اقای حسین غنمی سال 95 ادعای ساخت چنین وسیله ای را کرده که تا حالا هم به بازار نداده نهایتا جوابش اینه که میخوام کپی نشه .برق ورودی کارخونه خودش را قطع کنه و همینا بزاره اونجا تا دیگه پول برق نده یکیش را هم بزاره روی ماشینش که پول بنزین نده

----------------------------
سال اخردبیرستان دبیرمون اومد یک فرمول ساده روی تخته نوشت و گفت اثباتش کنید .
برای هر عددn>2 معادله X[SUP]n[/SUP]+Y[SUP]n[/SUP]=Z[SUP]n[/SUP] فاقد جواب صحیح است.

اتفاقا چند روز قبلش راجع به قضیه فرما خونده بودم اجازه گرفتم و گفتم:. این فرمول بعد از چهارصد سال به تازگی حل شده اونهم در صد صفحه که نیاز به بررسی درست بودن راه حل داره .با روش های دبیرستانی نمیشه
----------------------------------
حالا اینجا می بینیم که دوستان قضیه به ظاهر ساده انرژی ولی در اصل بسیار پیچیده را می خواهند با روش هایی نهایتا در حد دبیرستان حل کنند . نمیگم نمیشه ولی اینقدر ها هم ساده نیست

با سلام و احترام خدمت همه عزیزان
والا طبق فرمایشات مدیران عزیز سایت،هدف از ایجاد سایت همفکریه و نع تحمیل کردن حرف خودمون ب دیگران.
درباره جواب حرفتون که گفتید وزنتو ببر بالا و یا با سرعت ۲۰۰ کیلومتر حرکت کن باید بگم که کجای حرف من گویایی این بود؟ما داریم درباره تولید انرژی صحبت میکنیم اونم نع از هیچ....همه میدونند که تولید انرژی از هیچ امکان پذیر نیست و انرژی فقط میتونه تبدیل بشه و بازده صد در صدی هم نداره و در تبدیل انرژی تلفات داریم.اینجا هم انرژی اینرسی داره تبدیل به الکتریسیته میشه.
تا قبل از برادران راین،پرواز برای انسان امری محال و نشدنی بود ولی امروزه امری عادیست و اینکه اگر موضوعی از تفکرات فعلی ما خارج هست دلیل بر غیر ممکن بودن اون امر نیست و چ بسا در اینده شاهد ان باشیم.
من حتی برای جابجایی فرد با سرعت ۲۰۰ کیلومترکه شما فرمودید محاله عدله ای دارم که در این بحث نمیگنجه و شامل بحثهای تخصصی و دینی و مذهبی میباشه که اینجا نمیشه مطرح کرد چون باز به چالش کشیده میشه موضوع ولی لینکی رو پایین میزارم که توصیه میکنم حتما بخونید از معجزات امام جواد علیه السلام است
و موضوع معجزه امام بنده رو مجاب میکنه که تله پورت امکان پذیره ولی در حال حاضر از دیدگاه همگان غیره ممکن.
توی بحث خواستن توانستن است میشه بحث زیاد کرد حتی راجع به قمربازها....اونا که واقعا خواستن توی کارشون بهترینن و همیشه برنده
سپاه هم موشکی داره به اسم حوت که در زیر اب با سرعت ۱۰۰ متر بر ثانیه حرکت میکنه و این هم از محالاته چون مقاومت اب نمیزاره که به اون سرعت برسه و گویا این موشک توی اب حالتی رو ایجاد میکنه (مثلا حباب تولید میکنه) که انگار در هوا حرکت میکنه ولی خو قطعا مهندسی پیچیده ای پشت اون هست که کشورهای دیگه حتی امریکا اون تکنولوژی رو نداره و فقط توی انحصار ایران و روسیه است
اما در خصوص اقای غنمی که گفتین چرا برقشو خودش مصرف نمیکنه باید بگم که اتفاقا داره مصرف میکنه و چیزی که من از حرفاتون برداشت کردم اینه که همه دارن دروغ میگن حتی صدا و سیما که پخش سراسری داشته.
خواهشی که دارم فقط اینه که مغرضانه ب موضوع نگاه نکنید چون ب قول معروف تن ادمی شریف است ب جان ادمیت ن همین لباس زیباست نشان ادمیت،چون من و امثال من ی کاربر عضو و معمولی هستیم دلیل بر این نمیشه که اطلاعات کافی نداشته باشیم.
زکات علم یاد دادنه....و من خودم کوچیکه همتون هم هستم و خیلی هم از انتقاد استقبال میکنم ولی بدون غرض ورزی

srsa

کاربر
2008-02-21
21
26
قزوین
درود

از نحوه گزارش شما چنین استنباط میشه که در مقام قضاوت و داوری امور فنی علمی تشخیص دادید که شخصی به دانش لازم که از امور محال است دست یافته .

و چون شما قادر به تشخیص صحت ادعای وی بودید لذا باید دانش بالاتر از وی داشته باشید تا قادر به تشخیص و ارزیابی ادعای وی باشید.

اما با معرفی کلیپ مشخص شد که بر اساس ادعای کذب صدا و سیما و شخص مدعی اظهار نظر کردید.

اما ادعای مخترع مورد نظر دروغ بزرگی است که جهت اطمینان شما مجددا شرطی که در خلال تاپیک مطرح کردم تکرار میکنم.

که اگر شما بتوانید اختراع وی را برای آزمایش آماده کنید که مطابق ادعای دانشمندان کلیپ ، ژنراتوری پس از راه اندازی اولیه ، خودبخود برق تولید کنه و بخش از انرژی را برای چرخاندن خودش صرف کنه و الباقی انرژی قابل استفاده باشه دراینصورت اگر با چشمم ببینم ، علاوه بر هزینه هایی که برای آماده کردن اختراع صرف کردید و مکلف به جبران آن هستم ضمنا مبلغ یکصد میلیون تومان هم بشما هدیه میکنم.

حالا ببینم کی آماده میکنید و همینجا منتظر پیام شما هستم .
اما اگر نتوانستید و متوجه شدید دروغ بوده آیا حاضرید فقط یک میلیون تومان به یک فقیر بدهید ؟

متاسفانه اداره ثبت اختراعات ایران در قبال دریافت پول ، یک برگه بی ارزش بنام گواهینامه اختراع به مدعیان اختراع میده و در پشت برگه های قدیمی تاکید کرده که این برگه دلیل صحت ادعای مدعی نیست و این برگه ثابت نمیکنه که مدعی واقعا مخترع است .
و البته این حقیقت در برگه های جدید حذف شده ، اما میتوانید این حقیقت را در ماده ۳۶ ثبت علائم تجاری و اختراعات ببینید.

منم نمیدونستم و تا دلت بخواد از این برگه ها گرفتم غافل از آنکه لازم نیست اساسا اختراع واقعی خلق کرده باشید بلکه فقط کافیه کلمه هوشمند به هر وسیله و ابزاری اضافه کنید و مثلا برای لیوان بگویید لیوان هوشمند یا دیوار هوشمند یا قاشق هوشمند اختراع کردید .

سپس به اداره اختراعات مراجعه کنید و مبالغ ثبت آنرا پرداخت کنید و مخترع لیوان هوشمند شوید ، به همین سادگی .

من از لحظه ای که این واقعیت را فهمیدم هرگز برای ثبت بقیه آثارم اقدام نکردم و از اقدامات گذشته شدیدا پشیمان هستم که اطلاعات فنی مخلوقاتم را در اختیار چنین اداره ای گذاشتم .

به همین دلایل به هر کسی که دارای این برگه ها هست و مدعی کاذب باشد چنانچه بگویید نمونه اختراع و یا عملکرد اختراع خود را نشان بده بشما خواهد گفت نه نمیتونم چنین کاری کنم چون لو میره و نمونه ای که ساختم دست دانشمندان است و دارن بررسی میکنن و هیچوقت بررسی آنها تموم نمیشه که بشما نشان بدهم .
بنابرین به استناد همین برگه قبول کن اختراع کردم .

جالب اینکه در جریان ادعای کذب شخصی که علیه من شایعه کرده بود که اختراعات وی را دزدیده و بنام خودم ثبت کردم و ناگزیر به شکایت شدم ، حتی قاضی دادگاه نمیدانست این برگه ها بی ارزش است .

زیرا به وی گفتم چرا حتی یک اختراع بنام خودش ثبت نکرده و لذا وی که بهره هوشی ضعیف تر از افراد عادی داره ، خودش ثابت کرد این برگه ها بی ارزش است بطوریکه مثل برق و باد ، پس از چند روز چندین اختراع ثبت کرد که از بن و اساس دروغ و مغایر با علم است مثلا یکی از اختراعاتی که ثبت کرد ترمز هوشمند است که وقتی ترمز کنید چرخ های اتومبیل معکوس میچرخه و زودتر متوقف میشه درحالیکه چنین ادعا و اختراعی فقط برای خنداندن افراد مفیده و در کارتن های برنامه کودک دیده شده و چنین ترمزی برای تصادف کردن مفیده و اتومبیل خیلی دیرتر متوقف میشه و قابل کنترل نمیشه و گویی روی یخ و برف ترمز کرده اید.

جالب تر اینکه وی قادر به تعویض لنت ترمز ماشین خودش هم نیست و وقتی قاضی را از حقایق و مواد قانونی مربوطه مطلع کردم برای وی فرصتی مقرر کرد تا یک نمونه از اختراعاتی که ثبت کرده برای ارزیابی کارشناسان ارائه کنه .
ولی فرصت وی تمام شد و هنور همه اختراعاتش در امریکا و اروپا نزد دانشمندان بودند و لذا فرصت جدیدی منظور شد که یک نمونه دیگه بسازه و ارائه کنه و نهایتا محکوم شد ولی حاضر به اجرای محکومیت و مجازات وی نشدم و از مجازات وی چشم پوشی کردم.

تصویر پشت برگه اختراع که صراحتا اعلام کرده این برگه ارزش نداره قبلا در یکی از تاپیک ها ارسال کردم و اگه پیداش نکردم مجددا به پیوست ارسال میکنم.

سپاس
مشاهده فایل‌پیوست 184903
مشاهده فایل‌پیوست 184904
دقیقا تصویر ماده ۳۶ را ملاحظه فرمایید که پشت برگه اختراع نوشته .

والا من که از طرف اقای غنمی اختیاری ندارم و نمیشناسمشون و نع دیدمشون و در رابطه با خرید این محصول یا صحت موضوع ممنون میشم با خودشون حرف بزنید و ما رو هم روشن کنید...شاید خیلی از ما گمراهیم ولی بعید میدونم که موضوع فیک و سر کاری باشه و کسی هم با مبلغ صد ملیون ی همچین چیزی رو بفروشه.
شایدم حق با شما باشه ولی بهتره شفاف سازی بشه
ایشون مدعیه که هست و شما میگید نیست...بهتره با اتکا ب اسناد و مدارک کذب بودن مطلب ثابت بشه نع با دروغ خواندن همه و صدا و سیما و....
قالیله میگفت زمین گرده...همه میگفتن نیست...در اخر ثابت شد که هست

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,801
10,405
با سلام و احترام خدمت همه عزیزان
والا طبق فرمایشات مدیران عزیز سایت،هدف از ایجاد سایت همفکریه و نع تحمیل کردن حرف خودمون ب دیگران.
درباره جواب حرفتون که گفتید وزنتو ببر بالا و یا با سرعت ۲۰۰ کیلومتر حرکت کن باید بگم که کجای حرف من گویایی این بود؟ما داریم درباره تولید انرژی صحبت میکنیم اونم نع از هیچ....همه میدونند که تولید انرژی از هیچ امکان پذیر نیست و انرژی فقط میتونه تبدیل بشه و بازده صد در صدی هم نداره و در تبدیل انرژی تلفات داریم.اینجا هم انرژی اینرسی داره تبدیل به الکتریسیته میشه.
تا قبل از برادران راین،پرواز برای انسان امری محال و نشدنی بود ولی امروزه امری عادیست و اینکه اگر موضوعی از تفکرات فعلی ما خارج هست دلیل بر غیر ممکن بودن اون امر نیست و چ بسا در اینده شاهد ان باشیم.
من حتی برای جابجایی فرد با سرعت ۲۰۰ کیلومترکه شما فرمودید محاله عدله ای دارم که در این بحث نمیگنجه و شامل بحثهای تخصصی و دینی و مذهبی میباشه که اینجا نمیشه مطرح کرد چون باز به چالش کشیده میشه موضوع ولی لینکی رو پایین میزارم که توصیه میکنم حتما بخونید از معجزات امام جواد علیه السلام است
و موضوع معجزه امام بنده رو مجاب میکنه که تله پورت امکان پذیره ولی در حال حاضر از دیدگاه همگان غیره ممکن.
توی بحث خواستن توانستن است میشه بحث زیاد کرد حتی راجع به قمربازها....اونا که واقعا خواستن توی کارشون بهترینن و همیشه برنده
سپاه هم موشکی داره به اسم حوت که در زیر اب با سرعت ۱۰۰ متر بر ثانیه حرکت میکنه و این هم از محالاته چون مقاومت اب نمیزاره که به اون سرعت برسه و گویا این موشک توی اب حالتی رو ایجاد میکنه (مثلا حباب تولید میکنه) که انگار در هوا حرکت میکنه ولی خو قطعا مهندسی پیچیده ای پشت اون هست که کشورهای دیگه حتی امریکا اون تکنولوژی رو نداره و فقط توی انحصار ایران و روسیه است
اما در خصوص اقای غنمی که گفتین چرا برقشو خودش مصرف نمیکنه باید بگم که اتفاقا داره مصرف میکنه و چیزی که من از حرفاتون برداشت کردم اینه که همه دارن دروغ میگن حتی صدا و سیما که پخش سراسری داشته.
خواهشی که دارم فقط اینه که مغرضانه ب موضوع نگاه نکنید چون ب قول معروف تن ادمی شریف است ب جان ادمیت ن همین لباس زیباست نشان ادمیت،چون من و امثال من ی کاربر عضو و معمولی هستیم دلیل بر این نمیشه که اطلاعات کافی نداشته باشیم.
زکات علم یاد دادنه....و من خودم کوچیکه همتون هم هستم و خیلی هم از انتقاد استقبال میکنم ولی بدون غرض ورزی

سلام

باشه فقط بحث علمی می کنم بدون حواشی:

طرح آقای غنمی اینرسی را به الکتریسیته تبدیل می کنه؟ اینرسی انرژی نیست بلکه مقاومت جسم نسبت به تغییر سرعت اینرسی نامیده میشه

قانون اول نیوتن که "قانون اینرسی" نیز نامیده می شود، بیان می کند که یک جسم در حال سکون در حالت سکون باقی می ماند و جسمی که در حال حرکت است مستقیماً و با سرعت ثابت به حرکت خود ادامه می دهد، اگر و تنها در صورتی که نیروی خالصی به آن وارد نشود.اینرسی، ویژگی جسمی که به موجب آن با هر عاملی که بخواهد آن را به حرکت درآورد یا اگر در حال حرکت است، مقدار یا جهت سرعتش را تغییر دهد، مخالفت می کند. اینرسی یک ویژگی غیرفعال است و جسم را قادر به انجام هیچ کاری نمی کند مگر اینکه با عوامل فعالی مانند نیروها و گشتاورها مقابله کند.

srsa

کاربر
2008-02-21
21
26
قزوین
حق با شماست.ولی من کلیپی که از ایشون دیدم یه فلایویل ب چشمم خورد.من که نساختم دستگاه ایشونو...شاید ی کاره دیگه ای کرده که باید خودش پاسخگو باشه.اکه ب همین سادگی بود که الان ما بحثی نمیکردیم راجع به اون من فقط عرض کردم ی بنده خدایی مدعیه ساخت این تکنولوژی توی مملکت خودمون هست و طبق حرف خودشون از کلی کشور دیگه هم لوح گرفتن و ثبت اختراع کردن.
یا کلا همه دارن دروغ میگن!
و یا شدنیه دیگه
حالا شما ب عنوان ی رسانه میتونید پا پیش بزارید و تحقیق کنید و ب ایشون پیشنهاد بدید.اگه خلاف موضوع ثابت بشه که خیلی هم بهتر
راجع ب شرکت infinity sav لطفا تحقیق کنید
لطفا ما رو هم در جریان بزارید
screenshot_2022-05-09-17-24-42-957_com.android.chrome_w5ve.jpg

آخرین ویرایش:

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,801
10,405
حق با شماست.ولی من کلیپی که از ایشون دیدم یه فلایویل ب چشمم خورد.من که نساختم دستگاه ایشونو...شاید ی کاره دیگه ای کرده که باید خودش پاسخگو باشه.اکه ب همین سادگی بود که الان ما بحثی نمیکردیم راجع به اون من فقط عرض کردم ی بنده خدایی مدعیه ساخت این تکنولوژی توی مملکت خودمون هست و طبق حرف خودشون از کلی کشور دیگه هم لوح گرفتن و ثبت اختراع کردن.
و یا شدنیه دیگه
حالا شما ب عنوان ی رسانه میتونید پا پیش بزارید و تحقیق کنید و ب ایشون پیشنهاد بدید.اگه خلاف موضوع ثابت بشه که خیلی هم بهتر

سلام
فلایویل یک چرخ لنگر سنگینه که به علت اینرسی خودش مانع نوسانات شدید گشتاور میشه و در نتیجه ثبات سیستم بیشتر میشه.

این بخشی از مصاحبه اقای غنمی 1392/06/20 روزنامه فارس
مدیرعامل شرکت ماشین‌سازی یکتا شرق نیشابور گفت: این فرآیند، مقدار نیروی وارد شده به مجموعه اصلی توان متحرک ‌الکتروموتور را تا سه برابر افزایش می‌دهد و سپس یک ژنراتور سه برابر توان خود را به چرخش در می‌آورد و پس از دریافت خروجی از ژنراتور یک ‌سوم نیرو برای ادامه روند تولید به ابتدای نیروگاه (موتورالکتریکی) برمی‌گردد و موجب ادامه حرکت مولد می‌شود و دو ‌سوم مابقی پس از تفکیک وارد شبکه مصرفی می‌‌شود.

همین یک جمله نقض قوانین فیزیکه .مقدار نیرو ی ورودی سه برابر بشه؟اصل بقای انرژی میگه: انرژی از بین نمی‌رود و به وجود نمی‌آید. تنها از شکلی به شکل دیگر تبدیل می‌شود .بقیه این انرژی از کجا امده؟

خبرنگاران دنبال سوژه برای رسانه خودشون هستند و مرجع علمی نیستند که بگیم چون صدا و سیما پخش کرده یا فلان روزنامه مصاحبه کرده مطلب صحیح باشه
از این مطالب شبه علمی هم فراوونه:
تولید انرژی هسته ای توسط یک دانش آموز
تبدیل ماشین بنزین سوز به آب سوز
اولین سوپر اسپرت ایرانی با قدرت 1200 اسب بخار

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
و یا شدنیه دیگه
screenshot_2022-05-09-17-24-42-957_com.android.chrome_w5ve.jpg

درود

شما اعلام کردید فلانی به دانشی که از نظر علم ، محال است دست پیدا کرده
و من علاوه بر تقبل هزینه آماده کردن اختراع که تست کنیم ضمنا مبلغ یکصد میلیون تومان هم بعنوان هدیه برای شما در نظر گرفتم که در صورت صحت ادعا به شما یا هر کسی که آنرا برای تست عملی آماده کنه ، بپردازم .

من نیاز به تحقیق ندارم و کاملا مطمئنم ادعای وی دروغه و مغایر با روابط علمی و فرمول هایی است که تردیدی بر صحت آنها وجود نداره و به همین دلیل که هیچ شکی ندارم لااقل شرط پرداخت هزینه ۵۰۰ میلیونی را مطرح کردم که ۱۰۰ میلیون آن هدیه است .

ولی اگه دروغ بود شما فقط یک میلیون به یک فقیر بدهید .
عزیزم تقریبا تمام عمرم در حال تحقیق بودم و عرض کردم یکی از آشنایانم هم اختراع محال ترمز را ثبت کرده که وقتی ترمز کنید چرخ ها بصورت معکوس بچرخه که قاضی دادگاه با شنیدن این اختراع قادر به کنترل قهقهه خود نبود و عاقبت حکمی صادر کرد که مدعی دیگه از اختراع کردن متنفر شده و هر کسی بعد از احوالپرسی جهت تمسخر ، ازش میپرسه اختراع ترمز هوشمندت به تولید انبوه رسید یا نه ؟
اونم در پاسخ فقط صورتش شبیه لبو قرمز میشه.
ولی در رسانه ها شبیه آقای غنمی مصاحبه هم کرده و گوش فلک را هم کر کرده که من ترمزی اختراع کردم که چرخ ها برعکس میچرخه .

من در دادگاه گفتم با توجه به اینکه دانشمندان عالم تمام اختراعات وی را گرفته اند و نمیدهند که به دادگاه ارائه بشه لذا نیاز به نمونه هم نیست و لازم نیست به زحمت بیافته یک نمونه دیگه هم بسازه .

فقط ازآنجاکه هر مخترع واقعی آثار زمان تحقیق را مانند گنج نگهداری میکنه و هیچوقت دور نمیریزه لذا الان به اتفاق کارشناس به محل اطاق تحقیق وی برویم و فقط برخی از آثار تحقیقات خود را بما نشان بدهد
دراینصورت من میپذیرم که انیشتین و نیوتن و بقیه بزرگان علم بعنوان پادوی وی هم محسوب نمیشوند و قاضی فقط میخندید و مدعی مانند لبوی قرمز هاج و واج پاسخی نداشت و قاضی همراه با قهقهه به وی گفت چی میگی یعنی دانشمندان دنیا به آثار تحقیقاتت هم رحم نکردن و همه را بردند ؟

بنابرین من اطلاع کاملی از رفتار اینگونه مدعیان دارم بطوریکه تنها سند آنها برگه فاقد ارزش گواهینامه اختراع است و اگه بیشتر سوال کنی و مدرک و مستند بخوای فرار میکنن .
مخترع واقعی ادعای خود را با نمونه ثابت میکنه نه با گواهینامه فاقد ارزش و مدال های رنگارنگی که معلوم نیست مال چه کسی هست و بابت چه موضوعی بوده و بدلی هست یا واقعی ؟

اما در مملکت ما که ناشایستگان کرسی ها رو اشغال کردن ، در این خصوص هم مخرعین کذاب و جعلی ، همه تسهیلات و امکانات را تصاحب میکنن و بسرعت به شهرت میرسن .

چون عبارت هوشمند به چند وسیله اضافه میکنن و یک شبه چندین اختراع میکنن و لذا وقت کافی دارن که مسئولین فاسد را پیدا کنن و بخشی از تسهیلات را به آنها رشوه بدهند و بقیه را خودشان استفاده کنن.

و درحالیکه مخترع کذاب کلیه مراحل ثبت اختراع و دریافت تسهیلات و امکانات را سپری کرده اما مخترع واقعی هنوز در حال تحقیق است و باباش درمیاد تا پس از ماه ها و سال ها یک اختراع واقعی خلق کنه و نمیتونه تسهیلاتی بمبلغ یک ریال هم بگیره چون راه و رسم رشوه دادن و حقه بازی را بلد نیست.

سپاس

آخرین ویرایش:

hmx

کاربر
2018-11-26
140
190
چرا خودمون طرحی برای تولید انرژی با اهنربا پیشنهاد ندیم اینکه طرحی ساخته شده و عنوان بشه طبیعتا قابل اثبات برای بقیه نیست چون دسترسی و آزمایش وجود نداره .
مثلا از آهنربای نئودیمی بصورت مدور استفاده بشه که به صورت یک فلش به جلو باشه و یک آهنربا به همون شکل که پایش به مرکز محور وصله یک شکافنده نزدیکتر به مرکز محور داره آهنرباها با حرکت شکافته شده و آهنربای متحرک از وسطش رد بشه در کل در جلو یک شکافنده که به پایه آهنربای متحرک وصله و از عقب یک جمع کننده با فنر یا حالا با خود آهنربای متحرک داشته باشه و اجبارا آهنربا با جاذبه از جلو و دافعه از عقب به جلو رانده بشه .:dubbio00:

srsa

کاربر
2008-02-21
21
26
قزوین
با کمال میل و احترام میپزیرم.من اون مبلغو از شما نمیگیرم و مبلغ یک ملیون تومان رو با احترام به عنوان اگاه سازیمون به عنوان هدیه تقدیم خواهم کرد(کلا با شرط بندی و قمار مخالفم)
برای خودمم جالب و لازم شد که تحقیقات رو در این ضمینه تکمیل کنم چون طبق فرمایش جنابعالی و محمد هادی عزیز سندی که بنده ب ان رجوع کردم صدا و سیماس و هنوزم بعید میدونم که اونا بدون کارشناسی مطلب ب این مهمی و یا ب قول معروف دستاوردی که موجب به مسخره کردنشون از طریق کشورهای دیگه بشه رو توی شبکه ملی و اخبار ملی پخش کنن به عقیده بنده کارشناسان خبره ای که مورد تایید شون باشن،صحت این موضوع رو برای صدا و سیما تایید کرده اند و بدون کارشناسی خبرنگار اعزام نمیکنن.
خیلی مشتاقم نظرتون رو راجع به سایت infinity sav رو هم بدونم.
این رو هم بگم قطعا تحقیق راجع ب این موضوع زمانبر خواد بود و من برای اثبات حسن نیت حاضرم قبل از ب نتیجه رسیدن مبلغو براتون واریز کنم و اگر خلافش ثابت شد شما فقط مبلغ واریزی رو عودت بدین??????

hmx

کاربر
2018-11-26
140
190
دوستان به نظرم درباره یک موضوع علمی نباید اینطور برخورد کرد ... در مورد هر مساله علمی حتما تضاد آرا وجود داره و این طبیعی هست نمیشه گفت چه کسی درست میگه هر کس به جنبه ای توجه داره یکی میاد هواپیما اختراع میکنه یکی هم چتر نجات ... همیشه نظرات مخالف مثل دو کفه ترازو عمل کردن و بهترین نتایج از همین نظرات مخالف پیدا شدن .

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
با کمال میل و احترام میپزیرم.من اون مبلغو از شما نمیگیرم و مبلغ یک ملیون تومان رو با احترام به عنوان اگاه سازیمون به عنوان هدیه تقدیم خواهم کرد(کلا با شرط بندی و قمار مخالفم)
برای خودمم جالب و لازم شد که تحقیقات رو در این ضمینه تکمیل کنم چون طبق فرمایش جنابعالی و محمد هادی عزیز سندی که بنده ب ان رجوع کردم صدا و سیماس و هنوزم بعید میدونم که اونا بدون کارشناسی مطلب ب این مهمی و یا ب قول معروف دستاوردی که موجب به مسخره کردنشون از طریق کشورهای دیگه بشه رو توی شبکه ملی و اخبار ملی پخش کنن به عقیده بنده کارشناسان خبره ای که مورد تایید شون باشن،صحت این موضوع رو برای صدا و سیما تایید کرده اند و بدون کارشناسی خبرنگار اعزام نمیکنن.
خیلی مشتاقم نظرتون رو راجع به سایت infinity sav رو هم بدونم.
این رو هم بگم قطعا تحقیق راجع ب این موضوع زمانبر خواد بود و من برای اثبات حسن نیت حاضرم قبل از ب نتیجه رسیدن مبلغو براتون واریز کنم و اگر خلافش ثابت شد شما فقط مبلغ واریزی رو عودت بدین������

درود

خیلی عجیبه.
درحالیکه به همگان ثابت شده نامعتبرترین رسانه ، صدا و سیماست
و اگر روزی مطلب و موضوعی را مطابق حقایق منتشر کنه واقعه بسیار حیرت انگیزی اتفاق افتاده ، چنانکه سالهاست در بین مردم بنام صدا و سیمای میلی شناخته شده معذالک شما تعجب کردید که مطلب کذب و جعلی را منتشر کرده ؟
بسیاری از مسئولین برجسته نیز هشدار دادند که انتشار اکاذیب مردم را به رسانه های بیگانه جذب میکنه ، اما کو گوش شنوا.

یعنی از در قابلمه کرونا یاب مستعان هم اطلاع ندارید که چطور و با چه آب و تابی این اختراع مضحک را معرفی کرد .
ایکاش لااقل عملکرد آنرا تشریح نمیکرد
اما مطابق توضیح مخترع ، کرونا را در خشاب قابلمه میگذارند و تا شعاع ۱۰۰ متری میتونه میدان مغناطیسی کرونا رو شناسایی کنه و محل کرونا رو تشخیص بده

تشخیص این ادعای دروغ بسیار بزرگ ، نیاز به دانش و تحصیلات خاص و دانشگاهی هم نداره و هر دانش آموزی میدونه که اگه کرونا میدان مغناطیسی داشته باشه از فاصله ۱۰۰ متری توسط هیچ دستگاهی قابل شناسایی نیست زیرا وجود یک آهنربای کوچک در آن محیط میدان مغناطیسی بسیار بسیار قوی تر از کرونا داره و لذا کرونا یاب چطور بفهمه این میدان مغناطیسی متعلق به آهنربا است یا مربوط به کرونا ؟

ثانیا با فرض صحت که منبع میدان مغناطیسی در آن محیط نباشد اما میدان جاذبه زمین بتنهایی بسیار قویتر از میدان کرونایی هست که در فاصله ۱۰۰ متری قرار دارد و لذا کرونا یاب چطور با تداخل این دو میدان گیج نمیشه ؟ و میتونه بدرستی تشخیص بده ؟

فرض کنیم مسئولین صدا و سیما سواد کافی نداشتن و ابتدا فریب خوردن ،
اما پس از اظهار نظر دانشمندان بزرگ داخلی و خارجی دنیا که ساخت چنین دستگاهی با برد ۱۰۰ متر را ناممکن دانستند ، آیا هنوز هم نفهمیدن که چه فریب بزرگی خوردن ؟
آیا به چشم خود ندیدن که این اختراع تولید نشد و بمرحله استفاده نرسید ؟

پس اگه قبلا نمیدونستن چرا حالا که فهمیدن ، خبر گذشته را تکذیب و اصلاح نمیکنن ؟

بنابرین حساسیتی نسبت به اکاذیب ندارن .
ضمنا شرکت infinity sav رویاها و آرزوهایی را مطرح کرده و در پایان آرزوها وعده کرده که این رویا ها رو به واقعیت تبدیل کنه و درواقع تلویحا اقرار کرده هنوز نتونسته ولی در آینده موفق میشه.
در هر صورت ادعای مورد نظر از سوی هر منبع و سازمانی ادعا بشه دروغ محض است .

سپاس

آخرین ویرایش:
بالا