آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود تجربیات تعمیرکاران در زمینه تعمیرات مانیتور ، پاور ، کارت گرافیک و ...

mehdi8320000

کاربر
2009-07-08
100
585
شیراز - گناوه
با سلام خدمت تمامی تعمیرکاران عزیز

فایلی رو براتون گذاشتم که می دونم بدرد خیلی ها میخوره.این یک فایل PDF هست که تعمیرات اکثر قطعات و دستگاه ها از جمله مانیتور،پاور،ریسیور،کارت گرافیک،موبایل،سی دی رام،دی وی دی رام و ... بصورت مختصر اما بسیار مفید وکاربردی گنجانیده شده.

امیدوارم که مورد استفاده کاربران عزیز قرار بگیره

hamidsed

کاربر
2010-03-16
106
725
مشهد
با اجازه آقا مهدي من خود فايل pdf رو اينجا آپلود ميكنم تا كساني كه توي اكستركت آن مشكل دارند از اينجا دانلود كنند .
نكته جالب ه اينجاست كه فايل بعد از آنزيپ حجم فايل كاهش پيدا كرده .

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
قانون شماره 28) گذاشتن شماره تلفن و آدرس ايميل يا آدرس سايت يا وبلاگ در سايت ممنوع است ( فقط با اجازه مدير کل مانعي ندارد )

قانون شماره 29) در مورد نام کاربري هم استفاده از شماره تلفن ، آدرس ايميل ، آدرس وبلاگ يا سايت و يا استفاده از نام شخصيت هاي ســــــــــــياســـــــــ ي و مـــــــــــــــذهـــــــ ـــــــــبــــــــــــي به عنوان نام کاربري خلاف قوانين انجمن مي باشد .

قرار دادن لينک انجمن هاي ديگر ، شماره تلفن يا آدرس محل کار يا ايميل شخصي در فايل هاي ضميمه ممنوع مي باشد . اينکار فقط با اجازه مدير کل و با هماهنگي با سرپرستان و کنترلين سايت امکان پذير است . چنين ضميمه هايي ويرايش شده و در صورتيکه قابل ويرايش نباشند به صورت کامل حذف مي شوند . در صورتيکه کاربران چنين ضميمه هايي را مشاهده کردند به بنده يا يکي از کنترلين سايت پيغام خصوصي ار سال کنند تا ضميمه ويرايش شود .

سلام

طبق قوانین گذاشتن آدرس و شماره تلفن ممنوع است ، 72 ساعت وقت داری ضمیمه رو ویرایش کنی ...

صفریان

کاربر
2010-09-12
1
14
من یک تلویزیون ال سی دی سامسونگ 40 اینج خریدم حدود 5 ماهه ،دو سه روزه ،وقتی اول صبح روشن می کنیم سیستم صرفه جویی انرژی فعال شده و تصویر تا 95%تاریک شده ولی همه چی کار میکنه از کم و زیاد کردن صدا گرفته و عوض کردن کانال گرفته خلاصه همه چیز عادی غیر از تصویر ،و بعد از یک بار خاموش روشن کردن عادی می شه ،لطفا کمکم کنید .
با تشکر صفریان

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
من یک تلویزیون ال سی دی سامسونگ 40 اینج خریدم حدود 5 ماهه ،دو سه روزه ،وقتی اول صبح روشن می کنیم سیستم صرفه جویی انرژی فعال شده و تصویر تا 95%تاریک شده ولی همه چی کار میکنه از کم و زیاد کردن صدا گرفته و عوض کردن کانال گرفته خلاصه همه چیز عادی غیر از تصویر ،و بعد از یک بار خاموش روشن کردن عادی می شه ،لطفا کمکم کنید .
با تشکر صفریان

سلام

اين تاپيک ربطي به سوال شما نداشت ، ولي ميتوني سيستم صرفه جويي مصرف انرژي رو از داخل منوها خاموش کني ...

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
با سلام
ظاهرا یکی مخالف بو د که بقیه کاربرها از تجربیات استفاده کنند از آقای مهدی در خواست میکنم دوباره pdf کنند وقرار بدن ممنون میشم
با تشکر

Not Found

The requested URL /Program/Repair LCD and CRT[www.IRANTK.IR].exe was not found on this server.
Additionally, a 503 Service Temporarily Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

آخرین ویرایش:
بالا