آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل در برداشتن فت از روی مادربردJetWay مدل Pt88bspro

پاسخ : مشکل در برداشتن فت از روی مادربرد..

دوست عزیز فتها رو به این سادگی تست و نتیجه گیری نمیکنند.بیشتر دقت فرمائید.اول آنها را از مدار خارج کنید و با دادن بایاس موافق و مخالف به آن از سلامت نسبی آنها مطمئن شوید:31000000::hmm:

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران

پایه های اطراف فت رو پس از حرارت دادن یکی یکی با پنس کمی بلند کنید و از مدار جدا کنید. اون پایه اصلی رو میتونید کنارش رو با کاتر ببرید وبا اون تیکه مداری که بهش چسبیده جدا کنید و پس از گذاشتن فت جدید باسیم اون قسمت مدار رو به فت جدید وصل کنید فقط خیلی با دقت که بقیه مدار آسیب نبینه.

msmp2

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-28
357
807

دوست عزیز...
شما همراه و همزمان با هیت دادن با نوک هویه مقداری سیم لحیم به هر سه قسمت فت اغشته کنیدو هویه رو روی قسمت سورس که بزرگتره نگه دارید و بازی کنید با نوک.. همزمان هیت هم بدید خودش بلند میشه

zxcvbn6990

کاربر
2013-06-02
135
273

دوست عزیز فتها رو به این سادگی تست و نتیجه گیری نمیکنند.بیشتر دقت فرمائید.اول آنها را از مدار خارج کنید و با دادن بایاس موافق و مخالف به آن از سلامت نسبی آنها مطمئن شوید:31000000::hmm:
درود خدمت شما دوست من مشکل من تست فت نیست مشکلم برداشتن فت هست که هر کاری کردم برداشته نمیشه!!!

zxcvbn6990

کاربر
2013-06-02
135
273

دوست عزیز...
شما همراه و همزمان با هیت دادن با نوک هویه مقداری سیم لحیم به هر سه قسمت فت اغشته کنیدو هویه رو روی قسمت سورس که بزرگتره نگه دارید و بازی کنید با نوک.. همزمان هیت هم بدید خودش بلند میشه
درود دوست من این کار و قبلا انجام دادم ولی بلند نشد انگار رو برد پیچش کردن!!!!

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج

درود خدمت دوستان و اساتید محترم
مادربردPt88bspro ec به دستم رسیده که یکی از فت های اطراف CPu شورت کرده بود خواستم فت رو تعویض کنم ولی هر چقدر با هیتر حرارت دادم و حرارت و بیشتر کردم و خمیر فلکس و تایم بازم برداشته نشد! دوستانی کسی تا حالا با چنین مشکلی برخورد کرده ؟فت رو چگونه میشه برداشت ؟
در ضمن درجه حرارت هیتر 470 گزاشتم با تایم ده دقیقه بازم برداشته نشد...!!!!
سلام دوست عزیز ، من برای این فتها از 2 حرارت استفاده میکنم یکی از پشت مدار با حرارت کمتر و یکی روی فت و مدار میچرخانم ، البته لازمه فلکسی زیادی بزنی که معمولآ دود زیادی هم به پا میکند ولی سبب میشود که رنگ مدار زیاد تغیر نکند ، همزمان نوک پنس رو زیر پایه وسط فت (پایه کوتاه ) بگذار و چک کن تا فت جدا شود. موفق باشید

آخرین ویرایش:

zxcvbn6990

کاربر
2013-06-02
135
273

ممنونم از همه دوستان ،آخر با درجه حرارت470 وبه مدت 8 دقیقه هیت دادن برداشته شد!!!!:blinksmi:

بالا