آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویر ندادن لپ تاپ acer aspire 5742g

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
این لپ تاپ ال سی دیش شکسته بود ولی راحت تصویر میداد ال سی دی رو که عوض کردم الان روشن میشه ولی تصویر نمیده به مانیتور هم که وصلش میکنم همینطوره تصویر نمیده

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
اخه با ال سی دی اولیه خودش هیچ مشکلی نداشت راحت بالا میومد.ولی تا جدیده رو روش گذاشتم دیگه تصویر رفت الان رو همون ال سی دی قبلی خودش هم تصویر ندارم .ضربه هم به خود لپ تاپ وارد نشده به ال سی دی ضربه خورده.
فقط یبار که داشت میومد تو ویندوز کلید پاور رو نگه داشتم تا خاموش شد از اون به بعد اینجور شد

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
این لپ تاپ ال سی دیش شکسته بود ولی راحت تصویر میداد ال سی دی رو که عوض کردم الان روشن میشه ولی تصویر نمیده به مانیتور هم که وصلش میکنم همینطوره تصویر نمیده

دوست عزیز ابتدا بایوس را پروگرام کنید و اگر نتیجه نداد روی چیپ گرافیک فشار بیاورید و اگر تصویر امد چیپ را ریسولد کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

آخرین ویرایش:

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
سلام دوستان یه شب تا صبح باطریش رو در اوردم بی نتیجه بود.بایوس رو هم پروگرام کردم فایده ای نداشت البته از فایلش مطمئن نبودم چون تو انجمن درخاست ندادم کسی جواب نداد.دوباره فایل اصلی خودش رو پروگرام کردم و روی چیپ گرافیک فشار اوردم ولی همچنان تصویر نمیدهد اساتید لطفا کمک کنن.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوستان یاری کنند

دوست عزیز فلت و سوکت فلت بر روی مین برد و قطعات اطراف سوکت از جمله فیوز و سلف را تست کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
ال سی دی و فلت رو مطمئنم سالمه چون از اول تصویر میداد. در ضمن گفتم که وقتی به ال سی دی پورتش رو وصل میکنم رو مانیتور هم تصویر نمیده.اگه کسی فایل بایوسش رو داره لطف کنه برام بزاره یا ادرس بدهدچون شدیدا نیازش دارم هر چی هم گشتم جایی فایل بین گیرم نیومد که پروگرام کنم

آخرین ویرایش:

نوید توکلی

کاربر
2013-07-17
134
204
لاهیجان
اتفاقای اینجوری واسم پیش اومده اتصالی موقع وصل کردن فلت ممکنه بوجود اومده باشه یدور جریان کشی سیستم رو چک کن اگه اکی بود ولتاژ روی فلت رو با احتیاط چک کن فکرتو بیشتر بزار روی ریسولد کردن چیپ گرافیک

آخرین ویرایش:

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
چیپ گرافیک رو ریسولد کردم 2- بایوس رو پروگرام کردم ولی بازم تصویر نداد ای سی i/o و بایوس ولتاژ 3.3 رو داشت
موندم دیگه چکارش کنم

بالا