آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل نصب نشدن ویندوز بروی لپ تاپ ها ( مدل های مختلف )

GREEN_DAY

کاربر
2010-06-19
232
557
ایران
دورود و سلام به همگی

من چند مورد برام این ایراد پیش امده که وقتی میخواستم ویندوز سون یا 8 برای لپ تاپ های سری جدید ( هر مدلی ) که تازه به بازار امدن نصب کنم به مرحله پارتیشن بندی میرسم و درایور C رو فرمت میکنم پایین صفحه خطا میده و این ارور رو مینویسه و دیگه گزینه NEXT غیر فعاله که بره برای نصب ویندوز و باید بیام تمام پارتیشن رو پاک کنم بعد دوباره پارتیشن بندی کنم تا ویندوز نصب بشه .

با سپاس
_______

پیوست‌ها

• 58.9 کیلوبایت بازدیدها: 121

matin-mobile

کاربر vip
vip
کاربر
2010-12-04
163
1,440
مشگین شهر
خب ویندوزهای بهد ایکس پی یه پارتیشن کوچولو قبل از درایو سی میسازن . و اطلاعات بوت رو داخل اون پارتیشن که معمولا 100 مگ هست قرار میدن . دلیلش هم جلوگیری از پاک شدن فایلهای بوت توسط کاربر یا حرابی های ناشی از پاک شئن NTLDR و غیره هست . و خب ویندوز رو هم اجازه نمیده رو این پارتیشن نصب کنید . برای رفعش هم باید درایو رو قبل از نصب ویندوز فرمت کنید . حالا با هایرن و یا بوت ویندوز ایکس پی . موفق باشید

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام با صفا
بنده از ویندوز های All In One و یا ویندوز هایی دستکاری شده سرزمین که هم کرک شده هست و هم Network 4.5 رو نصب میکنه استفاده میکنم
شما همیشه باید یه سی دی مدیریت پارتیشن بندی دم دستون باشه
خودم از این برنامه استفاده میکنم
EASEUS Partition Master 9.3 Professional + Technican + Unlimited مدیریت پارتیشن | دانلود رایگان نرم افزار
و اما برنامه های حرفه ای تر
Paragon Partition Manager 12 Home SE 10.1.19.15721 - مدیریت پارتیشن | دانلود رایگان نرم افزار
Norton Partition Magic 8.05 | دانلود رایگان نرم افزار

بالا