آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل مودم TPlink 8811

tofan_2050

کاربر
2008-04-21
72
75
با سلام دوتا مودم 8811 دسم رسیده وقتی روشن میکنم از همون اول فقط چراغ ADSL و پاور روشن میشه و هیچ کاری نمیشه انجام داد
مشکل از کجاست

tofan_2050

کاربر
2008-04-21
72
75
باسلام تموم خازنها رو عوض کردم الان واسه یه لحظه سه چراغ adsl و lan و usb در لحظه ای که کیلد پاورش رو میزنی روشن میشه و بعد فقط ADSL روشن میمونه و هیچ اتفاقی نمی افته

javid.1

کاربر
2013-09-03
365
527
با سلام
اول ایسی فلش رو پروگرام کن
بعد
دوتا ای سی سه پایه کنار ایسی فلش هست که یکی بزرگه یکی کوچیک
بزرگه رگولاتوره اگه اشتباه نکنم
اونارو از رو برد بلند کن بردو با تینر بشور بعد ایسی هارو بزار سرجاش

tofan_2050

کاربر
2008-04-21
72
75
با سلام
اول ایسی فلش رو پروگرام کن
بعد
دوتا ای سی سه پایه کنار ایسی فلش هست که یکی بزرگه یکی کوچیک
بزرگه رگولاتوره اگه اشتباه نکنم
اونارو از رو برد بلند کن بردو با تینر بشور بعد ایسی هارو بزار سرجاش
ابایوس رو در آوردم واطلاعاتش بک آپ گرفتم و از سایت سازنده با توجه به ورژن سخت افزار فریمور رو دانلود کردم ولی هنوز پروگرم نکردم
با یه مودم سالم که بررسی کردم ولتاژ پایه های ایسی هایی که گفتین شبیه به هم بود پس نمیتونه اشکال از این باشه
فقط تنها نکته ای که متوجه شدم این بود که ولتاژ پایه های آی سی بایوس با مودم سالم فرق می کرد چه با بودن آی سی بایوس روی برد چه نبودش ( یعنی زمانی که بود و زمانی که نبود ولتاژ یکی بود فقط با ولتاژ مودم سالم فرق می کرد )
با تشکر

tofan_2050

کاربر
2008-04-21
72
75
باسلام بایوس پروگرم شد اما بازم مشکل همونجوریه فقط یه نکته ای که در تست قطعات بدست اوردم اینکه روی پایه های کریستال متصل به چیپ اصلی یه مقدار اهم وجود داشت که در مودم سالم مدار باز بود کریستال رو هم که بیرون آوردم باز هم همون مقدار اهم بود دیگه نا امید شدم چون حدس میزنم چیپ اصلی مشکل داره اولش فکر کردم شاید بخاطر هیت گرفتن روش باشه اما اون یکی مودم دیگه هم که همین مشکل رو داشت و بهش دست نزده بودم شبیه به همین بود ممنون از همتون

بالا