آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: چگونگی ساخت فلش بوت برای چند ویندوز

ahwaz 91

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-06-21
505
958
سلام

جهت بوت شدن با فلش اگه تمامی فایلهای ویندوز7 رو داخل فلش ریخت و تنظیمات بایوس رو انجام داد چرا بازهم بوت نمی شود ؟؟

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام دوست عزیز

[hide]
قبلا این راه رو رفتم - خیلی دنگ و فنگ داره - نیاز به برنامه نویسی و دستورات خاص داره
ولی تونستم یه مجموعه 14 تایی درست کنم - شامل ویندوز ایکس پی سرویس پک 2 و 3 ویندوز سون -اویرا و نود 32 تحت بوت - اکرونیس و نورتون گاست و پاراگون و یه چند تا برنامه دیگه
برنامه Aero Studio یک برنامه خیلی خوب و از نظر من بالاترین گرافیک را بین برنامه های مشابه دارد.
من با طراح این برنامه هم دوست بودم (یک چینی و دوست اینترنتی).
این برنامه اشکالاتی دارد که بنده بار ها بخاطر آن ها با طراح صحبت کردم ولی در آخر به خاطر اینکه طراح شغل دیگری
داشت که بهتر از طراحی برنامه بود نه تنها اشکالات را برطرف نکرد بلکه این برنامه را هم همینطور رها کرد.
و الان یک عده ای که ترکیه ای هستند روی این برنامه تبلیغات و کار میکنند که عملا" طراح نبوده و صرفا" روی
دستوراتی که میشود در این برنامه استفاده کرد بحث و اقدام میکنند.

اما نکته آخر:
1.این برنامه خیلی خوب است ولی در اکثر کامپیوتر های ضعیف و قدیمی جواب نخواهد داد.
2. برنامه bcdw موجود در این برنامه در خیلی موارد درست جواب نخواهد داد

من فکر میکنم ما باید از برنامه هایی برای نیاز هایمان استفاده کنیم که این برنامه ها توسط یک شرکت ساخته
شده و پشتیبانی بشوند.مثل برنامه‌ Easy boot ولی این برنامه سازنده اش از سال 2008 این برنامه را رها کرده
حتی سایتی که بخاطر این برنامه بوده را هم تعطیل کرده.و ما الان برنامه دستکاری شده را بدون پشتیبانی در
اختیار داریم.
و از طرف دیگر در کشور ما هنوز اکثریت از کامپیوتر های قدیمی و ضعیف استفاده میکنند که این برنامه با آن ها سازگار نیست.
لذا از نظر من این برنامه برای استفاده شخصی خوب ولی برای استفاده عمومی بدرد نمیخورد.

این هم لینک دانلود اموزش استاد بزرگ خوش زبان و دوست سابقم برهان جان برای برنامه
Aero Studio
http://borhan3010.persiangig.com/.T1L1RyDZ2D/document/آموزش تصویری Aero Studio.pdf

حالا انگار نسخه اصلی xboot اومده
XBoot 1.0.0.0 - ساخت فلش درایو مولتی بوت | دانلود رایگان نرم افزار

[/hide]

آخرین ویرایش:

m.sjafie

کاربر
2013-11-13
28
49
esfahan
با تشکر از دوست خوبم نرم افزاری که معرفی کردید خیلی خوب بود(bootx) حسنش اینه که با تهیه فایل iso از ویندوز میشه چندتا ویندوز توش ریخت و منوی بوت میسازه ولی یه مشکلی هست یه نرم افزار هست hdd regenerator که تحت dos هست و برای بدسکتور گیری هست خود نرم افزار برنامش را روی فلش میریزه و اونو تبدیل به فلش بوت میکنه
هرکار کردم نشد هم نرم افزاره رو فلش باشه هم ویندوزا

بالا