آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

شکل کامل شلنگ بندی کاربراتور پراید

stmaz

کاربر
2020-05-05
1
1
پاسخ : Re: پاسخ : شکل کامل شیلنگ بندی کاربراتور پراید

ممنون از اطلاعاتی ک دراختیار گذاشتین

m.salehi1984

کاربر
2020-09-28
1
0
سلام
ممنون
عالی بود
البته اگه با عکس یا فیلم باشه خیلی بهتره

omid9398

کاربر
2021-01-09
2
0
یه شیر حرا تی هست زیر مانیفولد شیلنگ های اون چجوری هستن؟

omid9398

کاربر
2021-01-09
2
0
یه شیر حرارتی هست زیر مانیفولد شیلنگ های اون چجوری هستن؟ کنیستر ماشین رو عوض کردم اما این یکی از اینا هست که یدونه لوله زیرشون دارن، فرقی با فابریک ماشین نمیکنه؟ کدوم ورودیه در کنیستر و کدوم خروجی؟ از کجا میشه فهمید کنیستر داره درست عمل میکنه یانه

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
634
شیراز
یه شیر حرارتی هست زیر مانیفولد شیلنگ های اون چجوری هستن؟ کنیستر ماشین رو عوض کردم اما این یکی از اینا هست که یدونه لوله زیرشون دارن، فرقی با فابریک ماشین نمیکنه؟ کدوم ورودیه در کنیستر و کدوم خروجی؟ از کجا میشه فهمید کنیستر داره درست عمل میکنه یانه
سلام دوست عزیز
ببخشید جواب سوالتونو نمیدونم ولی بنده گروهی در واتساپ دارم مخصوص تعمیرات خودرو مخصوصا پراید یکی از دوستان کاربراتوری هم داره خواستید شماره تماس در خصوصی بدید عضوتون کنم هر سوالی داشتید بپرسید

montaghem

کاربر
2008-02-08
1
0
پاسخ : Re: پاسخ : شکل کامل شیلنگ بندی کاربراتور پراید

حالا قسمت سمت راست که دارای 4لوله در کنار منیفلد می باشد به ترتیب از سمت شیشه ماشین اولی به سه راهی که یکی به هواکش و دومی لوله پایینی کنیستر.دومی به زیر کلید برقی کله قرمز(از کلید برقی کله قرمز شلنگی را به وکیوم کاربراتور وصل می شود).لوله سوم که خم شده را به وکیوم پایینی دلکو .لوله چهارم به بالای کنیستر وصل می شود. بالای منیفلد زیر کاربراتور یه لولو هست که به وکیوم بالای دلکو وصل می شود .هر پشت کاربراتور یه لوله هست که در همانجا چند سانت پایین تر به منفیلد وصل میشه. امیدواروم به درد دوستان خورده باشه.

سلام
آقا من یکم گیج شدم کسی طرحی نقشه ای از این لوله های هوا نداره ؟

بالا