آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: قطع شدن مکرر در مودم d link ..dsl 200

kamandco

کاربر
2010-10-20
1
3
سلام دوستان یه مودم dsl 200 d linkدارم که بیچارم کرده..مداوم وسط کار قطع میشه و چراغ adsl شروع میکنه به چشمک زدن و بعد از چند دقیقه دوباره ثابت میشه و میتونی وصل بشی...مشکلش دست شما دوستان عزیز رو میبوسه..ممنون

s . m

کاربر
2014-11-08
1
1
با سلام من هم دقیقا همین مشکلو دارم ولی در مودم من وقتی اینترنت قطع میشه دیگه وصل نمیشه و باید خاموش و روشن کنم تا شاید دوباره کانکت بشه

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
دوستان در مواردی من دیدم که مودم ها دی لینک با بعضی isp ها مچ نیستند و این مشکل به وجود میاد یا یه مدت کار می کنند مثلا یکی دو ماه و بعد این مشکل بوجود می آید و باید فریو ویر مودم رو آپدیت کرد

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
منم با نظر اساتید موافقم .یه مودم وایرلس DLINK مدل 2600Uچند روز قبل با همین مشکل آوردن .یعنی شناسائی می شد ولی به نت وصل نمی شد . ریست هم نمی کرد .با پروگرام فریمور حل شد .البته اینم اضافه کنم ،فریمور رو از اینترنت نتونستم پیدا کنم ،محض امتحان از آی سی خودش بکاپ گرفتم و بعد از پاک کردن آی سی ،دوباره همون فریمور رو پروگرام کردم .هر چند منطقی به نظر نمیاد ولی راه افتاد .البته شما قبلش طبق راهنمائی دوستان بدون اسپلیتر چک کن ،سیم کشی خط تلفن رو از ورودی چک کن .معمولا محل اتصال سیم ها به تابلو انشعاب بعد از چند وقت کثیف می شه و باعث دیسکانکتی می شه .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

janamhosein

کاربر
2013-02-24
49
104
با سلام؛

اگر توصیه های دوستان مشکلتون رو حل نکرد، معمولا دیسکانکت شدن زیاد مربوط میشه به ایراد در کریستال سیگنال ساز، که با تعویض اون مشکلتون حل میشه.

لطفا نتیجه کار را اطلاع بدید.

بالا