آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: مشکلات قفل درب 206 - باز نشدن قفل درب 206 و پیغام خطا

محسن۲۲۲

کاربر
2022-03-09
3
3
سلام من مشکل قفل نشدن درها با ریموت را دارم علتش قفل درب سمت راننده است اما با سوییچ قفل میشود، قفل را کامل باز کردم سوییچ های ریز داخل قفل هم سرویس کردم اما باز هم پیام باز ماندن در هنگام رانندگی میاد و کماکان مشکل پابر جاست کسی میتونه راهنمایی کنه ایا مشکل نرم افزاری bsi دارد یا قسمت مکانیکی قفل مشکل داره؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
سلام من مشکل قفل نشدن درها با ریموت را دارم علتش قفل درب سمت راننده است اما با سوییچ قفل میشود، قفل را کامل باز کردم سوییچ های ریز داخل قفل هم سرویس کردم اما باز هم پیام باز ماندن در هنگام رانندگی میاد و کماکان مشکل پابر جاست کسی میتونه راهنمایی کنه ایا مشکل نرم افزاری bsi دارد یا قسمت مکانیکی قفل مشکل داره؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

سلام احتمال زیاد سوئیچ داخل قفل مشکل داره اگر به نمایشگر دقت کنید باز بودن درب را نشان میده، اگر از درب خاصی شک دارید سوکت همون درب را جدا کنید و رانندگی کنید ببینید به چه صورت میشود.

محسن۲۲۲

کاربر
2022-03-09
3
3
سلام بسیار ممنونم از پاسختون، چون در اصلی ام مشکل داره اگه از مدار خارج کنم با قفل کردن چهار در توسط درب سمت خودم مشگل خواهم داشت، نا گفته نماند کنتاکتهای داخل قفل را با اهم متر چک کردم تو حالتهای بسته شدن در تغییر کنتاکت صورت میگیره ولی در عمل وقتی با ریموت قفل میکنم درها بصورت لحظه ای قفل میشن وبلافاصله هر چهار در باز میشن، ولی اگه با کلید ، از همین در قفل کنم هر چهار در قفل میشن و مشکلی نیست.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
سلام بسیار ممنونم از پاسختون، چون در اصلی ام مشکل داره اگه از مدار خارج کنم با قفل کردن چهار در توسط درب سمت خودم مشگل خواهم داشت، نا گفته نماند کنتاکتهای داخل قفل را با اهم متر چک کردم تو حالتهای بسته شدن در تغییر کنتاکت صورت میگیره ولی در عمل وقتی با ریموت قفل میکنم درها بصورت لحظه ای قفل میشن وبلافاصله هر چهار در باز میشن، ولی اگه با کلید ، از همین در قفل کنم هر چهار در قفل میشن و مشکلی نیست.

سلام مجدد . مهندس یک دربتون داره خطا میده.درب را باز میکنید توی نمایشگر روی داشبورد نشان میده اگر مدل بالا هست که عکس خودرو هست که مشخصه اگر مدل پایینتر باشه به صورت مکتوب نمایش میده مثلا لفت یا رایت انگلیسی مینویسه. اگر درب خراب را پیدا کردید میتونید شاسی پژویی در ستون نصب کنید.

محسن۲۲۲

کاربر
2022-03-09
3
3
سلام مجدد . مهندس یک دربتون داره خطا میده.درب را باز میکنید توی نمایشگر روی داشبورد نشان میده اگر مدل بالا هست که عکس خودرو هست که مشخصه اگر مدل پایینتر باشه به صورت مکتوب نمایش میده مثلا لفت یا رایت انگلیسی مینویسه. اگر درب خراب را پیدا کردید میتونید شاسی پژویی در ستون نصب کنید.

سلام بازم تشکر بابت توضیحاتتون ، بله عرض کردم کدام در مشکل داره ،فقط مشکلم این بود که متوجه نشدم مشکلش از بخش مکانیکی قفله یا کنتاکتهای داخل قفل؟ بحر حال از ارایه راه حل اعلامی شما بسیار سپاسگزارم

Aliakz

کاربر
2023-09-11
1
1
خراسان شمالی
بهتره به جای باز کردن قسمت‌ پرسی قفل، کلا قفل رو یک بار با بنزین شستشو بدید و بعد از خشک شدن کامل قفل رو نصب کنید.یا میتونید فقط همون قسمت کنتاکتها رو از بیرون یه سوراخ کوچک بزنید و با سرنگ و بنزین شستشو بدید و سوراخ رو کور کنید. باز کردن قسمت‌ پرسی موقع بستن به مشکل میخورید

mikanik

کاربر
2007-04-14
2
0
سلام من ۲۰۶ مدل ۹۱ دارم
درب می بندم قفل ماشینم سمت راننده بسته میشه تو دست انداز یه دفعه میزنه درب بازه در حالی که درب بسته هستش
تعمیر میشه قفل درب پرس هستش میشه کاریش کرد
Screenshot_۲۰۲۳-۱۰-۱۳-۰۹-۴۷-۰۱-۲۱۸_com.android.chrome.jpg

parsanik

کاربر vip
کاربر
2008-10-24
2
1
سلام
وقت بخیر
قطعات یدکی داخل قفل گیرم میاد؟ چرخ دنده ها رو منظورمه

ms_22

کاربر
2015-01-09
1
0
سلام وقت بخیر
ماشین من مدل ۸۴ هستش.
درب سمت راننده اصلا نشون نمیده باز هشت یا نه. با باز کردن دزب زاننده چراغ سقفی هم روشن نمیشه.
ولی با دزدگیر قفل میشه.
از کجا بدونم قفل خرابه یا سیمکشی ماشین؟

بالا