آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

Nokia 5310 XpressMusic 'Comes With Music' ، برای نخستین بار در انگلستان عرضه می شود

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
کمپانی نوکیا اعلام کرد انگلستان اولین بازاری درجهان خواهد بود که نسخه' Nokia 5310 XpressMusic 'Comes With Music را راه اندازی می کند که سرویسی جدید و ابتکاری ازاین کمپانی بوده ، و شیوه ای انقلابی در زمینه دریافت موسیقی و لذت بردن از آن را به مردم عرضه می کند . این سرویس ، دسترسی نامحدود و یک ساله به مجموعه کامل فروشگاه موسیقی نوکیا را امکانپذیر ساخته ، و همچنین می تواند کلیه تراک های دانلود شده را، حتی پس از اتمام یک سال، در خود نگهدارد .
clear.gif
Carphone Warehouse ، تنها کانال انگلیسی پیش پرداختی است ، که این ورژن از نوکیا را ارائه می دهد . به افرادی که این ورژن را خریداری می کنند ، به طور بی سابقه ای ، امتیاز جستجو و لذت بردن از مجموعه متنوعی از موسیقی ،از جمله آثار هنرمندان بین المللی و انگلیسی ، اعطا خواهد شد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ilgar

ilgar

کاربر
2008-04-19
3
0
با سلام من 5310 دارم درموقع جایگذاری سیم کارت security code درخواست میکند .من کدی روی گوشی نگذاشتم .با تشکر همه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با سلام من 5310 دارم درموقع جایگذاری سیم کارت security code درخواست میکند .من کدی روی گوشی نگذاشتم .با تشکر همه

دوست عزیز از شما phone lock در خواست میکنه یا pin code ؟
اگر اولی هست که در گوشی های نوکیا به صورت پیشفرض 12345 هست البته اگر آن را تغییر داده باشید باید با دستگاه باکس کد آن را پیدا کنید که باید به موبایل فروشیها مراجعه کنید.

اگر دومی باشد این کد بر روی سیم کارت گذاشته میشود و اگر آن را یادتان رفته میتوانید از روی سند سیم کارت پیداش کنید اگر عوض کردید سه بار آن را اشتباه بزنید بعد از شما puk را میخواهد که بر روی سند سیم کارت موجود است.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ilgar
بالا