آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درب دی وی دی سامسونگ جا زده نمیشه

mrd90550

کاربر
2012-02-27
164
502
با سلام
من یک دی وی دی سامسونگ دارم که درب را کاملا از توی کشو خارج کردم ولی الان وقتی درب یه کم توی شیار حرکت میکنه آسانسور میاد بالا و مانع بسته شدن بیشتر درب میشه و وقتی که این مشکل را حل میکنم و درب تا آخر با دست بسته میشه دیگه آسانسور هیچ حرکتی نمیکنه. یعنی چرخ دنده ها درگیر نیستند

میدونم این کار یه قلقی داره ولی قلقش را نمیدونم
با سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

FRZADI

کاربر vip
کاربر
2013-06-09
49
110
سلام کشوئی بالا بر آسانسور را با دست به سمت راست ببر ونگه دار درب را جا بزن مشکل حل میشود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mrd90550

khondabi

کاربر
2013-02-27
1
0
با سلام
من یک دی وی دی سامسونگ دارم که درب را کاملا از توی کشو خارج کردم ولی الان وقتی درب یه کم توی شیار حرکت میکنه آسانسور میاد بالا و مانع بسته شدن بیشتر درب میشه و وقتی که این مشکل را حل میکنم و درب تا آخر با دست بسته میشه دیگه آسانسور هیچ حرکتی نمیکنه. یعنی چرخ دنده ها درگیر نیستند

میدونم این کار یه قلقی داره ولی قلقش را نمیدونم
mj

mrd90550

کاربر
2012-02-27
164
502
سلام کشوئی بالا بر آسانسور را با دست به سمت راست ببر ونگه دار درب را جا بزن مشکل حل میشود

دقیقا مشکل اینجاست که اگه کشو را به سمت راست ببرم آسانسور تا آخر میاد بالا و مانع میشه و چرخ دنده هم دیگه جا نداره تا بچرخه و کشو هنگ میکنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: FRZADI

FRZADI

کاربر vip
کاربر
2013-06-09
49
110
دقیقا مشکل اینجاست که اگه کشو را به سمت راست ببرم آسانسور تا آخر میاد بالا و مانع میشه و چرخ دنده هم دیگه جا نداره تا بچرخه و کشو هنگ میکنه
سلام دو ست گرامی به سمت راست که گفتم یعنی درب cdروبروی شما باشد وبه سمت راست خودتان کشوئی را بکشید نه راستcd چپ CDمیشود

آخرین ویرایش:

Sina_Browser

کاربر vip
کاربر
2012-10-20
140
531
سلام
کشو رو به سمت چپ باید ببری
رویه کشو یه خار مانند داره باید اون بی افته زیر در رایتر
مثله ریل

mrd90550

کاربر
2012-02-27
164
502
سلام
کشو رو به سمت چپ باید ببری
رویه کشو یه خار مانند داره باید اون بی افته زیر در رایتر
مثله ریل

همین کار را کردم و درب هم تا آخر جا میره ولی چرخ دنده درگیر نمیشه و آسانسور نه بالا میره نه پایین. به عبارت دیگه اگه تسمه را جا بندازم درب نه باز میشه و نه بسته

mrd90550

کاربر
2012-02-27
164
502
همین کار را کردم و درب هم تا آخر جا میره ولی چرخ دنده درگیر نمیشه و آسانسور نه بالا میره نه پایین. به عبارت دیگه اگه تسمه را جا بندازم درب نه باز میشه و نه بسته

با تشکر از دوستان
مشکل حل شد
چند تا دنده چرخدنده های کشویی شکسته شده بود

بالا