آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن دستگاه 5110 با باطری

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
سلام
یک لپ تاپ با مشخصات فوق اوردن که با باطری اصلا روشن نمیشه ولی وقتی برق رو وصل می کنم روشن میشه و میاد بالا..ولی چراغ باطری چشمک زن سفید و قرمزه..این در حالی است که توی ویندوز میزان شارژ باطری 100 درصده ولی وقتی برق رو جدا می کنم لپ تاپ خاموش میشه! فک کردم شاید مال باطری باشه.. باطری رو روی یک دستگاه 5110 دیگه گذاشتم روشن شد و کار می کرد..
حالا بنظرتون مشکل مال چی می تونه باشه؟؟؟

کمک فوووووووووووری!!
مرسی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: A.R.T

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
سلام
یک لپ تاپ با مشخصات فوق اوردن که با باطری اصلا روشن نمیشه ولی وقتی برق رو وصل می کنم روشن میشه و میاد بالا..ولی چراغ باطری چشمک زن سفید و قرمزه..این در حالی است که توی ویندوز میزان شارژ باطری 100 درصده ولی وقتی برق رو جدا می کنم لپ تاپ خاموش میشه! فک کردم شاید مال باطری باشه.. باطری رو روی یک دستگاه 5110 دیگه گذاشتم روشن شد و کار می کرد..
حالا بنظرتون مشکل مال چی می تونه باشه؟؟؟

کمک فوووووووووووری!!
مرسی

درود
دوست عزیز
شما ابتدا سوکت اتصال باطری را کاملا شستشو دهید و سپس باطری را بذارید
مرحله بعد باید با یه باطری نو تست کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: eastboy

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
مشکلم حل شد!!
برد رو که با دقت بررسی کردم دیدم روی برد یه تیکه آشغال فلزی دوتا پایه 12 ولتی که در محل اتصال باطری به برد هست رو به هم متصل کرده..اون آشغال رو جدا کردم..همه چیز مثل مرد کار کرد!!

با تشکر

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
مشکلم حل شد!!
برد رو که با دقت بررسی کردم دیدم روی برد یه تیکه آشغال فلزی دوتا پایه 12 ولتی که در محل اتصال باطری به برد هست رو به هم متصل کرده..اون آشغال رو جدا کردم..همه چیز مثل مرد کار کرد!!

با تشکر
درود
دوست بزرگوار سپاسگذاریم که حل شدن مشکل خودتون را عنوان کردید

بالا