آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل کند بودن هارد Fujitsu 240 GB

MyNirvanam

کاربر
2013-01-23
9
27
با سلام و خسته نباشید خدمته استادیه محترم

دوستان و اساتیده محترم من یک هارد FUJITSU 240GB دارم که ماله لپ تاپ توشیبا بوده این هارد مشکلی نداشته و من از اون واسه کامپیوتره شخصی استفاده میکنم و هارد هم ساتا میباشد.

این هارد تا مدت ها پیش دسته کسی بوده و استفاده میکرده ولی الان که من اسفتاده میکنم و تست میکنم هارد بسیار کند هست و سرعت انتقاله هارد بسیار پایین رفته. این هارد را Low LeveL Format کردم و باز هم همین مشکل وجود داره.
از برنامه هایی که بشه یه تست درست هم از این هارد گرفت از برنامه MiniTool Partition استفاده کردم که در بخش Surface Test این برنامه سرعته چک کردنه هاردم رویه 129.20 MB/Min شده در صورتی که قبل ها رویه چهار هزار به بالا بوده!!! از عکسیم که تویه همین تاپیک قرار دادم میتونید مشاهده کنید. من این هارد رو با همه برنامه هایه بدسکتور گیری و غیره چک کردم و هیچگونه مشکلی نداشته ولی همچنان کند هست و بعضی مواقع باعثه هنگ کردنه سیستم میشه که این هنگ کردنه هم بخاطره سرعته پایین و یجورایی هم پایین بودنه سرعته سیستم هست ولی نه به اون اندازه که ربطی به کندیه هارد داشته باشه.
دوستانه عزیز این هارد بسیار کند است و اگر امکانش هست و میتونید کمک کنید خوشحال میشم.

این هم عکسی از برنامه ای که سرعته هارد رو در حینه انجام چک کردنه هارد داخلش ذکر شده
86194384783459393149.jpg

بالا