آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر ندادن مادربورد foxconn 45cmx series

hamid9800

کاربر vip
کاربر
2013-05-03
231
374
سلام دوستان یه مادربورد هست که کد 00میداد چراق ریست هم خاموش بود شستشوش دادم سی پیو گرم میکرد سی پیو هم عوض کردم بازم نشد io رو هیت دادم بازم همینطور بود بعد فت های سی پی یو رو چک کردم بازم مشکل پابرجا بود و در نهایت پل شمالی رو فشار دادم کد دیباگر تغییر کرد نمیدونم چه کدی زد گفتم شاید با ریسولت کردن حل بشه چیپ رو خمیر فلکسی زدم و هیتش دادم به صورت عادی بعد هیت دادن که مادربورد سرد شد روشن کردم دیگه سی پیو گرم نمیکنه و چراق ریست هم روشنه

دوستان اگه میشه کمک کنید آخه خیلی زایست اینطور...

hamid9800

کاربر vip
کاربر
2013-05-03
231
374
سلام با توجه به امکانات کم که تو شهرمون هست این گذینه قابل اجرا نیست یعنی نمیشه دستی این کارو انجام داد؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان یه مادربورد هست که کد 00میداد چراق ریست هم خاموش بود شستشوش دادم سی پیو گرم میکرد سی پیو هم عوض کردم بازم نشد io رو هیت دادم بازم همینطور بود بعد فت های سی پی یو رو چک کردم بازم مشکل پابرجا بود و در نهایت پل شمالی رو فشار دادم کد دیباگر تغییر کرد نمیدونم چه کدی زد گفتم شاید با ریسولت کردن حل بشه چیپ رو خمیر فلکسی زدم و هیتش دادم به صورت عادی بعد هیت دادن که مادربورد سرد شد روشن کردم دیگه سی پیو گرم نمیکنه و چراق ریست هم روشنه

دوستان اگه میشه کمک کنید آخه خیلی زایست اینطور...

دوست عزیز به احتمال زیاد هنگام ریسولد کردن چیپ شمالی گرمای زیاد به کریستال 14.3 کنار چیپ شمالی رسیده هست و چون کریستال در صورت دادن گرمای بیش از حد و ضربه اسیب می بیند کریستال را تعویض کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

بالا