آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: بالا نیامدن مین برد asus m4n78 se

vincero

کاربر
2013-12-10
10
1
سلام دوستان همین مادربرد گیر منم کرده
الان 2 روزه که باهاش درگیرم
یه بار قشنگ روشن میشه و بالا میا اما یه دفه میره صفحه ابی و ریست میشه بعد از ریست دیگه بالا نمیاد
یه دیباگر کمبو دارم کد D5m رومیده
بایوسو هم بروگرم کردم اما تغییری نکرد میدونم صفحهآبی از بافراشه اما فکر نکنم ربطی داشته باشه
کسی میدونه ماله چیه

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
سلام دوستان همین مادربرد گیر منم کرده
الان 2 روزه که باهاش درگیرم
یه بار قشنگ روشن میشه و بالا میا اما یه دفه میره صفحه ابی و ریست میشه بعد از ریست دیگه بالا نمیاد
یه دیباگر کمبو دارم کد D5m رومیده
بایوسو هم بروگرم کردم اما تغییری نکرد میدونم صفحهآبی از بافراشه اما فکر نکنم ربطی داشته باشه
کسی میدونه ماله چیه

فدات بشم عزیزم اشکال از کارت گرافیک هست عوض کن درست میشه صددر صد

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
:busted_red::busted_red::busted_red::busted_red::busted_red::busted_red::busted_red::busted_red::busted_red::busted_red:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: A.R.T

scorpions

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-01
372
1,228
با سلام خدمت دوست عزیز.شما یه بار clrcmos کن اگه نشد ich شما دچار مشکل شده که باید سردی لحیم بگیری.

vincero

کاربر
2013-12-10
10
1
داداش مشکل از کارت گرافیک نبود مادربرد فرستادم حموم تینر الان سرحال قبراق داره کار میکنه

• :nevreness:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza_hori

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
داداش مشکل از کارت گرافیک نبود مادربرد فرستادم حموم تینر الان سرحال قبراق داره کار میکنه

• :nevreness:

وقتی دیباگر میزنه d5 یعنی گرافیک یا قسمت گرافیک عزیز دلم بازم خداروشکر که راه افتاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vincero

mohammad4410

کاربر vip
کاربر
2007-04-19
188
472
به نظر من مشکل شما چیپ هست ...

ساتا و ای دی ای مربوط به چیپ هستن که احتمالا این دوست شما در زمان روشن بود مین کابل رایتر رو به مادربرد وصل کردن و چیپ نیم سوز شده

تجربش رو داشتم که یکی از مشتری های خودم این کارو انجام داده بود و چیپ خال زده بود و چیپ تعویض شد ...

البته این نظر من شاید کاملا بی ربط باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza_hori
بالا