آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: بازر دادن سلف های اطراف سی پی یو به گراند چه معنی داره ؟

matin-mobile

کاربر vip
vip
کاربر
2010-12-04
163
1,440
مشگین شهر
سسلام . دوستان بازر دادن سلف های اطراف سی پی یو به گراند مادر برد چه مفهومی داره. چیو باید چک کرد .

traffic

کاربر
2013-07-26
44
85
سلام دوست گرامی
ابتدا شما بفرمائید اطلاعات تعمیراتیتون در چه حده ؟ تجربی یا آموزشی ؟
اگر شورتی در اون قسمت وجود داشته باشه نباید مادربرد روشن بشه ، آیا مادربرد شما روشن میشه ؟

لطفا عکس مادربرد رو بزارین و دقیقا راه های تستتون رو بفرمائید ، ضمنا بفرمائید تمام تجهیزات رو دارین که مثلا اگر گفتیم بایوس بزن نتیجه رو بگو ، سریع این کار رو انجام بدین و خبر بدین
این رو هم دقت داشته باشید که یه قسمت کار مربوط به ما میشه ( راهنمائی های لازم ) و قسمت دیگش که مهمه مربوط به شما
ما با ارائه روش های مختلف شما رو راهنمائی میکنیم
شما هم با انجام تست ها و اعلام نتیجه ما رو به حل مشکل نزدیک تر میکنید

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

matin-mobile

کاربر vip
vip
کاربر
2010-12-04
163
1,440
مشگین شهر
سلام . ممنون از جوابتون . من یه دوره ی تعمیرات رفتم به همراه اینکه مدت هاست خب با کار کامپیوتر و الکترونیک یه جورایی در گیر بودم . ابزار و لوازم هم دارم . روش تست هم این که مولتی مترم رو میذارم رو حالت بازر . یکی از پراب ها رو میزنم به گراند مادر برد ( جا پی چی هاش ) و یکی دیگه رو هم میزنم به پایه سلف . که تو این حالت بازر میده . تا جایی که من میدونم نباید بده . در ضمن مادر برد هم سوییچ میشه . حتی بدون رم بوق هم میزنه . اما با گذاشتن رم تصویر نمیده و هیچ بوقی هم نمیزنه . ممنون از راهنمایی های شما

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام . ممنون از جوابتون . من یه دوره ی تعمیرات رفتم به همراه اینکه مدت هاست خب با کار کامپیوتر و الکترونیک یه جورایی در گیر بودم . ابزار و لوازم هم دارم . روش تست هم این که مولتی مترم رو میذارم رو حالت بازر . یکی از پراب ها رو میزنم به گراند مادر برد ( جا پی چی هاش ) و یکی دیگه رو هم میزنم به پایه سلف . که تو این حالت بازر میده . تا جایی که من میدونم نباید بده . در ضمن مادر برد هم سوییچ میشه . حتی بدون رم بوق هم میزنه . اما با گذاشتن رم تصویر نمیده و هیچ بوقی هم نمیزنه . ممنون از راهنمایی های شما

دوست عزیز فتهای اطراف اسلات رم رو چک کنید و اسلات رم را با اسپری خشک تمیز کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

mehdi9259

کاربر
2014-09-01
149
132
رفسنجان
با عرض سلام و خسته نباشی
بنده یک مادربرد دارم که چند تا از سلفها توی مدار pwm گراند میده مادربرد هم گیگا می باشید و تمام فتها رو هم در اوردم چک کردم ولی بازم گراند میده مشکل از کجا میتونه باشه ممنون میشم راهنماییم کنید

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
دوست عزیز سی پی یو روی مدار هست اگر هست در بیارید چک کنید از نوع

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yx700

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
سسلام . دوستان بازر دادن سلف های اطراف سی پی یو به گراند مادر برد چه مفهومی داره. چیو باید چک کرد .

دوست خوبم
شما برای تعمیرات مادربرد علاوه بر مواردی که ذکر کردین
به کارت دیباگر و قطعات سالم مثل رم و سی پی یو و کارت گرافیک و پاور نیاز دارید
الان شما باید کارت دیباگر رو روی اسلات PCI قرار بدید
و کد هایی که بهتون می ده رو باز گو کنید
و همچنین وضعیت چراغ های روی دیباگر مثل ریست

بالا