آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: کار نکردن چند کلید از N73

M9267

کاربر
2011-08-18
1
0
سلام دوستان.
گوشی N73 من چند ماه پیش افتاد تویه آب بعد بردمش پاساژ علاالدین طرف برام روشنش کرد ولی چند تا از کلیداش کار نمیکرد وقتی هویش رو میذاشت رویه ای سی صفحه کلید برا چند دقیقه کار میکرد بعد از کار می افتاد خلاصه گفت امکان داره ای سی اون رو عوض کنم ولی دیگه کار نکنه ما ازش گرفتیم و بردیم شیراز اونجا دوستم 10 تا ای سی صفحه کلید روش عوض کرد هر کدومش رو عوض میکرد یه تعداد از کلیداش کار نمیکرد سرانجام دیگه هیچ کدوم از کلیداش کار نکرد.بعد بردمش پیش یه آرم حرفه ای تر گفت اصلا ربطی به آی سی صفحه کلید نداشته و یه تعداد نمی دونم گفت مقاومت یا چیز دیگه بوده که عوض کرد و تعدادی از کلیداش کار کرد ولی حالا بازم تعدادی از کلیداش کار نمیکنه بردمش پیش یکی تویه مهرآباد میگه یه آی سی اون باید عوض بشه که ریسک خاموشی داره حالا از دوستان می خوام یه تعمیر کار حرفه ای بهم آدرس بدن ببرم پیشش یا بگن به نظرشون چه مشکلی داره.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان.
گوشی N73 من چند ماه پیش افتاد تویه آب بعد بردمش پاساژ علاالدین طرف برام روشنش کرد ولی چند تا از کلیداش کار نمیکرد وقتی هویش رو میذاشت رویه ای سی صفحه کلید برا چند دقیقه کار میکرد بعد از کار می افتاد خلاصه گفت امکان داره ای سی اون رو عوض کنم ولی دیگه کار نکنه ما ازش گرفتیم و بردیم شیراز اونجا دوستم 10 تا ای سی صفحه کلید روش عوض کرد هر کدومش رو عوض میکرد یه تعداد از کلیداش کار نمیکرد سرانجام دیگه هیچ کدوم از کلیداش کار نکرد.بعد بردمش پیش یه آرم حرفه ای تر گفت اصلا ربطی به آی سی صفحه کلید نداشته و یه تعداد نمی دونم گفت مقاومت یا چیز دیگه بوده که عوض کرد و تعدادی از کلیداش کار کرد ولی حالا بازم تعدادی از کلیداش کار نمیکنه بردمش پیش یکی تویه مهرآباد میگه یه آی سی اون باید عوض بشه که ریسک خاموشی داره حالا از دوستان می خوام یه تعمیر کار حرفه ای بهم آدرس بدن ببرم پیشش یا بگن به نظرشون چه مشکلی داره.

دوست عزیز ابتدا صفحه کلید رو بطور کامل تعویض کنید و برچسب پولکی صفحه کلید نیز تعویض شود اگر مشکل حل نشد باید صافی های ESD که مربوط به صفحه کلید هستند تعویض شود و در اخر اگر اینها هیچکدام جواب نداد ایسی KEYPAD تعویض شود البته این کار در مرحله اخر باید انجام شود در مورد اون تعمیرکاری که به شما گفته گوشی ممکن هست خاموش شود اون اخرین راه موجود یعنی ریبال ایسی تغذیه رو گفته هست چون امکان دارد از ایسی تغذیه باشد که البته ریبال این ایسی امکان خاموش شدن گوشی را دارد ولی این اخرین راه موجود هست شما ابتدا کارهایی که در بالا گفتم را به ترتیب انجام دهید و بعد اگر مشکل حل نشد به سراغ ایسی تغذیه بروید در ضمن نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

بالا