آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: بالا نیامدن هارد اکسترنال

madarshab

کاربر
2012-08-10
50
79
سلام من یه هارد اکسترنال 500گیگ seagateدارم که قبلا نصبش میکردم به سیستم و متصل میشد به سیستم ال ای دی اون روشن میشد و میتونستم باهاش کار کنم
اما امروز زدم به یه سیستم و مورد داره شده و ال ای دی اون چشمک زن میشه وبالا نمیاد
میخواستم بدونم ایرادش چیه
عکسهای برد رو میزارم دوستان اگه میدونن راهنمایی کنن که از کدام قسمته با تشکر فراوان از دوستانی که راهنمایی میکنند
20131128_201810.jpg

20131128_201737.jpg

دوستان قسمتی رو فکر میکنن ایراد داره توی تصویر نشون بدن ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: akbarof

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام
شما عنوان را کامل بنویس نوع دستگاه - برند - مدل و عیب
شرح کاملی از خرابی هاردت قبلا چطوری روشن میکردی چکارها باهاش انجام میدادی و ... چه کار کردی این عیب بوجود آمد و کارهایی که انجام دادی قید کن تا دوستان دارای تجربه در اینمورد راهنمایی کنند

آخرین ویرایش:

madarshab

کاربر
2012-08-10
50
79
باسلام
شما عنوان را کامل بنویس نوع دستگاه - برند - مدل و عیب
شرح کاملی از خرابی هاردت قبلا چطوری روشن میکردی چکارها باهاش انجام میدادی و ... چه کار کردی این عیب بوجود آمد و کارهایی که انجام دادی قید کن تا دوستان دارای تجربه در اینمورد راهنمایی کنند

هارد اکسترنال 500گیک سیگیت st9500325a4 نشناختن هارد به وسیله سیستم وقتی که به سیستم متصل میکنم
قبلا کابل یو اس پی که همراه هارد بود رو به سیستم وصل میکردم وبعد از مدتی هارد متصل میشد و هنگامی که چراغ ال ای دی که بالا هارد سازندگانش گذاشته اند ثابت میشد از هارد میتونستم استفاده کنم و اطلاعات هارد رو جابجا کنم و برای جابجایی اطلاعات از اون استفاده میکردم
برای عیب هارد به یک سیستم زدم که یو اس پی هاش ایراد داشت و قطع و وصل می شد بعد از اون دیگه هارد رو نشناخت
درباره اینکه گفتین توی اون تاپیک دیگه اعلام کنم چون مدل هارد من با اون تاپیک فرق میکرد اینجا نوشتم اون هارد اینترنال بود و این هارد اکسترنال

بالا