آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشكل در مودم tp-linkمدل td-w8901g چراغ پاور روشن

mashkany

کاربر vip
کاربر
2012-04-05
71
121
شهرمشکان
با سلام خدمت دوستان مودم فوق كه گفتم فقط چراغ پاور روشن ميشه ديگه هيچ كاري ديگه انجام نميده ناگفته نماند كه به گفته مشتري با روشن و خاموش كردن كليد پاور گاهي مواقع كانكت ميشده و درست كار ميكرده اما به محض خاموش وروشن مجدد ديگر از كار ميافتاده . لطفا كمك كنيد با تشكر از دوستان

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
با سلام خدمت دوستان مودم فوق كه گفتم فقط چراغ پاور روشن ميشه ديگه هيچ كاري ديگه انجام نميده ناگفته نماند كه به گفته مشتري با روشن و خاموش كردن كليد پاور گاهي مواقع كانكت ميشده و درست كار ميكرده اما به محض خاموش وروشن مجدد ديگر از كار ميافتاده . لطفا كمك كنيد با تشكر از دوستان
با سلام
شما اول ولتاژ آداپتور رو چک کن ببین با روی لیبل ان درست هست ؟اگر درست نبود یا نوسان داشت باید تعویض ویا بازش کنی تست بگیری
اگر اداپتور سالم بود داخل مدم قسمت ورودی آداپتور چک کن احتمال دارهsmd خازن ها,.. مشکل دار باشه در ضمن مدم چند وقت خریداری شده ومدت کار کرد ان -دائم به برق وصل بوده یانه؟؟

mashkany

کاربر vip
کاربر
2012-04-05
71
121
شهرمشکان
سلام دوست من با اداپتور ديگه هم امتحان كردم فرقي نكرد اين مودم حدود دو يا سه ماه است كه استفاده ميشه و دايم هم به برق نبوده در يك پست خواندم كهfirmwareمودم شما خراب شده اون مودم هم همين خرابي رو داشته ولي منضور از اين كلمه رو نفهميدم

mashkany

کاربر vip
کاربر
2012-04-05
71
121
شهرمشکان
با سلام خدمت دوستان مشكل مودم حل شد اول با فايل فلشي كه از سايت گرفتم ايسي رو فلش زدم كارنكرد .دوباره فايل فلش خود دستگاه رو كه كپي گرفته بودم رو ريختم رو ايسي مودم راه افتاد والان كار ميكنه با تشكر از راهنمايي شما دوستان

javadm33

کاربر
2013-05-26
138
179
مشهد
با سلام خدمت دوستان مشكل مودم حل شد اول با فايل فلشي كه از سايت گرفتم ايسي رو فلش زدم كارنكرد .دوباره فايل فلش خود دستگاه رو كه كپي گرفته بودم رو ريختم رو ايسي مودم راه افتاد والان كار ميكنه با تشكر از راهنمايي شما دوستان
سلام دوست عزیز منم یه مودم دستم رسیده همین مشکل رو داره میشه بفرمایید چطوری آی سی رو فلش زدی ؟آیا با پروگرامر این کار رو کردی ؟
میشه فایل فلش رو واسه بنده بفرستی.

mashkany

کاربر vip
کاربر
2012-04-05
71
121
شهرمشکان
باسلام همان فايلي كه رويه ايسي فلش هست رو من دوباره به خوده اي سي تزريق كردم درست شد.

hamid4

کاربر
2014-06-11
1
1
سلام
دوستان یه مودم td-w8901g تی پی لینک دارم که چراغ پاورش بصورت چشمک زن در اومده و بقیه چراغ ها همه خاموش کسی میدونه مشکلش از چیه؟

ya131

کاربر
2010-08-09
20
27
مودم من تی پی لینک td-w8901gهست.فایل firmware سال 2013 یا 2014 اونو میخوام.ایا کسی میتونه منو کمک کنه.فعلا فایل 2012 روش نصب هست.
اگر کسی این فایل رو داره به من کمک کنه.
باتشکر

بالا