آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوییچ در اتوموبیل های جدید

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,134
میناب
www.irantk.ir
ممنونم دوست عزیز من سوئچ اضافه را گم کردم ازاین میترسم این یکی هم گم کنم کد سوئچ راهم ندارم میگن بایدای سی یو عوض بشه اگرلطف کنید واضحتر توضیح بدید باتشکر

با سلام

فکر کنم شما میتونید با مراجعه به نمایندگی مجاز شهرتون کد سویچ رو دریافت کنید . اگه اشتباه نکنم میتوند یه سویچ بزنید وبعدش با دستگاه هم کدش کنید در این مودد اقای دهقانی بیشتر می توانند راهنماییتون کنند.

موفق باشید .

jsystem

کاربر vip
کاربر
2010-10-23
51
211
زیباشهر
yahoo.com
واقعا که کسی نبود جواب درست و حسابی بده

باسلام خدمت شما دوست عزیز بهترین کار همینطور که دوست عزیزمون گفت به نمایندگی ها برید و درخواست سوئیچ مجدد کنید اگر
ماشینتون رو سفر خریده باشید باید یه کارت همراه سوئیچ باشه که با ارائه این کارت به نمایندگی می تونی سوئیچ مجدد تقاضا کنید موفق باشید

A.shahryar

کاربر
2010-10-31
24
199
واقعا که کسی نبود جواب درست و حسابی بده

با سلام لطفا مدل انژكتور پرايد را مشخص نمائيد تا بصورت كامل شما را راهنمائي نمايم
{و در صورت نياز به كد سوئيچ شماره شاسي را بصورت كامل قرار دهيد تا كد 14 رقمي سوئيچ را در اختيارتان قرار دهم }

reza rema

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-07
58
148
با سلام
میخواستم بدونم طریقه کد دادن به سوییچ ها به چه گونه هست و وسایل مورد نیاز این کار چی هست واز کجا میشه تهیه کرد؟مثلا یه سوییچ خام داریم ومیخواهیم بهش کد بدیم چکار باید کرد؟ممنون میشم راهنمایی کنید

1bademjan

کاربر
2013-11-22
19
13
دوست عزيز با دستگاه دياگ يا دستگاه پرتابل تعريف سوييچ بايد اين كارو انجام بدي

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

shovan

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-16
44
113
به سیستمهای جدید ایموبلایزر میگن که یهtagداخل سوییچ هس بستگی به ماشین وسیم کشئ دارد کهtagزیمنس باشدیا tagساژم باشد.این tagداخل سوییچ روی مغزی سوییچ انتن ایموبلایزر هس.که ازطریق اون به ایسیو فرمان داده میشه برق بنزین وایموبلایزر اماده میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fkh52000
بالا