آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: بهترین نرم افزار برای آپدیت درایورهای سخت افزاری سیستم

mojtaba00

کاربر
2012-01-02
236
938
38
خراسان رضوی مشهد
با سلام خدمت دوستان

به نظر شما بهترین نرم افزار برای اپدیت کردن درایور های سیستم کدوم نرم افزار هست ؟ نرم افزاری که درایورها رو از سایت های معتبر و سایت خود محصول پیدا کنه و نصب کنه .

(شاید دوستان بگن که از سایت خود محصول راحت میشه پیدا کرد ، ولی مشکل اینجاست که گاها نمیشه درایور مخصوص خود سخت افزار رو دقیق پیدا کرد و اشتباه میشه و همچنین پیدا کردنشون هم کلی وقت گیره و گاها نیز سایت خود محصول هم به دلیل تحریم اجازه ورود یا دانلود به کشور ما نمی ده و از این مشکلات !

(بازم تاکید می کنم که منبع نرم افزار برای پیدا کردن درایور ها سایت های معتبر و سایت خود محصول باشه و به صورت اینترنتی سرچ کنه و نسخه جدید رو پیدا کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kharad

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
با سلام خدمت دوستان

به نظر شما بهترین نرم افزار برای اپدیت کردن درایور های سیستم کدوم نرم افزار هست ؟ نرم افزاری که درایورها رو از سایت های معتبر و سایت خود محصول پیدا کنه و نصب کنه .

(شاید دوستان بگن که از سایت خود محصول راحت میشه پیدا کرد ، ولی مشکل اینجاست که گاها نمیشه درایور مخصوص خود سخت افزار رو دقیق پیدا کرد و اشتباه میشه و همچنین پیدا کردنشون هم کلی وقت گیره و گاها نیز سایت خود محصول هم به دلیل تحریم اجازه ورود یا دانلود به کشور ما نمی ده و از این مشکلات !

(بازم تاکید می کنم که منبع نرم افزار برای پیدا کردن درایور ها سایت های معتبر و سایت خود محصول باشه و به صورت اینترنتی سرچ کنه و نسخه جدید رو پیدا کنه

درود
ظاهرا بهترین برنامه Driver Genius Professional هست که هم میشه از درایورها بکاپ گرفت و هم درایورها را اپدیت کرد

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
شاید بخاطر بسته شدنش به کاربران ایرانی باشه
چون من باهاش مشکلی ندارم و یکی دو روز اخیر باهاش کار کردم
البته باید این قضیه را دور بزنید که اینجا بحث نمیشه کرد
اینم اضافه کنم بیشتر منظور من اینه که این سایتها بیشتر با کشور ما مشکل دارن و اجازه کاربران ایرانی را نمیدهند
مثل سایت DELL

taghi_ar

کاربر
2010-07-28
18
38
سلام
چون خودم چند سال با اين قضيه دست و پنجه نرم كردم بهترين نتيجه رو همين جا خدمتتون عرض ميكنم
هر سخت افزار يه شماره شناسايي داره به نام device id كه با اين شناسه ميتونيد بفهميد كه چي هست
خوب اين شناسه رو از device manager ويندوز ميتونيد پيدا كنيد در ويندوز سون به شما امكان كپي اين شناسه مستقيم از ديوايس منيجر داده ميشه ولي در ويندوز اكس پي بايد اون رو يادداشت كنيد
خوب اين شناسه رو كه بدست آورديد بريد به اين سايت
devid.info
اينجا در قسمت سرچ باكسي كه اون بالا هست شناسه رو وارد كنيد
تمام
اگر جايي مبهم بود خبر بديد

elektera

کاربر
2009-04-21
28
63
به نظر من بهترین نرم افزار که هیچ موقه منو لنگ نذاشته driver pack solution که جدیدترین ورژنش 13.1 موجوده که اکثر درایور ها رو افلاین داره اونایی رو هم که نداره ادرش انلاینش رو بهت میده واقعا محشره:thumbsup:

javadm33

کاربر
2013-05-26
138
179
مشهد
من driver pack
soulation 2013 استفاده کردم هیچ درایور قدیمی پیدا نکرد در صورتی که کلی از درایور هام قدیمین!!!
سلام دوست عزیز احتمالا یا درایورهاتون بروز شدن یا سی دی مشکل داره
وگرنه امکان نداره چندتا درایور رو آپدیت نکنه .این بهترین نرم افزاره الانم ورژن 14 اومده

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام
چون خودم چند سال با اين قضيه دست و پنجه نرم كردم بهترين نتيجه رو همين جا خدمتتون عرض ميكنم
هر سخت افزار يه شماره شناسايي داره به نام device id كه با اين شناسه ميتونيد بفهميد كه چي هست
خوب اين شناسه رو از device manager ويندوز ميتونيد پيدا كنيد در ويندوز سون به شما امكان كپي اين شناسه مستقيم از ديوايس منيجر داده ميشه ولي در ويندوز اكس پي بايد اون رو يادداشت كنيد
خوب اين شناسه رو كه بدست آورديد بريد به اين سايت
devid.info
اينجا در قسمت سرچ باكسي كه اون بالا هست شناسه رو وارد كنيد
تمام
اگر جايي مبهم بود خبر بديد
سلام
همه چیز رو گفتین به غیر از اینکه این شماره شناسایی رو کجا قید کرده.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
من driver pack
soulation 2013 استفاده کردم هیچ درایور قدیمی پیدا نکرد در صورتی که کلی از درایور هام قدیمین!!!
سلام
مجموعته داریور قدیمی دارم
حجمش 800 مگابایته
فقط برای ویندوز ایکس پی هستش
تا به امروز خیلی کارم رو راه انداخته
توی مجموعه MRT هم قرار داره -
اگه خواستی بگو تا برات اپلودش کنم

بالا