آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خرابی lan مادربورد P5LD2-X

khavaran

کاربر vip
کاربر
2009-04-24
43
82
با سلام
این مادر بورد ازطریق پورت لن به اینترنت کانکت نمیشه به طوری که با اتصال کابل لن نشانگر کانکشن ویندوز در حالت سرچ قرار میگیره و بعد علامت تعجب ظاهر میشه ... کارهایی که من رو این مادربورد کردم این بوده که چندین بار انواع ویندوز عوض کردم ودرایور بروز شده لن رو نصب کردم وا ی پی آدرس دستی وارد کردم وبایوس ابدیت کردم وانواع مودم وکابل امتحان کردم اما نشد که نشد
با تشکر از کمک وا راهنمایی

akbarof

کاربر
2013-08-27
206
1,821
خوزستان
با اجازه اساتید

یک بار تمام برد رو با تینر 10000 شتشو بده و بعد اجازه بده تا خشک بشه
شماره آی سی لن رو از روش بخون و با توجه به دیتا شیتش ولتاژ گیری کن. ببین ولتاژ ها درست هستن یا نه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arefmard

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
با سلام
این مادر بورد ازطریق پورت لن به اینترنت کانکت نمیشه به طوری که با اتصال کابل لن نشانگر کانکشن ویندوز در حالت سرچ قرار میگیره و بعد علامت تعجب ظاهر میشه ... کارهایی که من رو این مادربورد کردم این بوده که چندین بار انواع ویندوز عوض کردم ودرایور بروز شده لن رو نصب کردم وا ی پی آدرس دستی وارد کردم وبایوس ابدیت کردم وانواع مودم وکابل امتحان کردم اما نشد که نشد
با تشکر از کمک وا راهنمایی

درود
دوست خوبم شما میتونید با یه کارت PCI شبکه مشکل را حل کنید( البته اگه ایراد از کارت شبکه باشه)
چون اگه ایراد از ای سی باشه باید از روی یه مادربرد دیگه باز کنید و بذارید روی مادربرد خودتون( که ایا جواب بده آیا جواب نده)
که انجامش بنظر من مقرون بصرفه نیست

فاطمیه

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-27
489
1,797
ايران
سلام دوست
یه کارت PCI NETwork 10/100Mbps خرید کنی بهتره قیمتش 17000 هز تومانه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arefmard

arefmard

کاربر vip
کاربر
2012-10-22
59
201
42
www.arefmard.blogfa.com
دوست عزیز شما آی سی را تعویض کردید یا دوباره پروگرام کردید این را اگه بگین ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: akbarof
بالا