آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم شناسایی هارد در لپ تاپ دل اینسپایرون6400

hoffer

کاربر
2012-03-26
40
63
با سلام دوستان و اساتید گرامی لپ تاپ دل 6400 هر هاردی که روش نصب میکنم دیتکت نمیکنه مشکل از کجاست ؟ هارد ها همگی سالم هستن .ولی در این لپ تاپ دیتکت نمیشن؟ممنون منتظر جوابتان هستم.
در ضمن کانکتورها سالمه و مشکلی نداره!

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
با سلام دوستان و اساتید گرامی لپ تاپ دل 6400 هر هاردی که روش نصب میکنم دیتکت نمیکنه مشکل از کجاست ؟ هارد ها همگی سالم هستن .ولی در این لپ تاپ دیتکت نمیشن؟ممنون منتظر جوابتان هستم.

درود
منظور شما کجا Detect نمیشه
توی بایوس Detect نمیشه
یا زمان نصب یا لود ویندوز

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

دوست عزیز سوکتی که در ان هارد نصب می شود را تمیز کنید و در اخر اگر جواب نداد بایوس را پروگرام کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

hoffer

کاربر
2012-03-26
40
63
سوکت را تمیز وچک نمودم مشکلی نداشت متأسفانه تنها چیزی که ندارم پروگرامر می باشد نمیشه بایوس رو به طریقه دیگری اپدیت کنم؟

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
سوکت را تمیز وچک نمودم مشکلی نداشت متأسفانه تنها چیزی که ندارم پروگرامر می باشد نمیشه بایوس رو به طریقه دیگری اپدیت کنم؟

درود
یکی از راههایی که بدون پروگرامر بشه بایوس زد از طریق ویندوزه اما با توجه با اینکه سیستم شما هارد را نمیشناسه به روش زیر هم میتوان بایوس را پروگرام کرد
یا یک سی دی راه انداز سیستم را بیارید بالا
روی سی دی علاوه بر فایلهای راه انداز باید فایلهای اپدیت برای پروگرام کردن بایوس هم باشه
بعد از طریق DOS بایوس را پروگرام کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ahwaz 91
بالا