آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: دیر بالا امدن لپ تاب sony vio pcg-31112l

sarina1392

کاربر
2010-08-08
8
9
با سلام خدمت دوستان عزیز : لپ تاب sony pcg-31112l روی لوگوی vio به مدت 3و4 دقیقه گیر میکنه بعد میاد بالا ولی در ویندوز سرعتش عالیه و به خوبی کار میکنه. ضمنا چه جوری میشه پسوورد بایوس را حذف کرد چون نمیتونم ویندوزش را هم عوض کنم برای بوت شدن با سی دی ازم پسورد بایوس را میخواد ممنون میشم راهنماییم کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: lito

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام خدمت دوستان عزیز : لپ تاب sony pcg-31112l روی لوگوی vio به مدت 3و4 دقیقه گیر میکنه بعد میاد بالا ولی در ویندوز سرعتش عالیه و به خوبی کار میکنه. ضمنا چه جوری میشه پسوورد بایوس را حذف کرد چون نمیتونم ویندوزش را هم عوض کنم برای بوت شدن با سی دی ازم پسورد بایوس را میخواد ممنون میشم راهنماییم کنید.

دوست عزیز می توانید کلیر سیموس انجام دهید با اینکار تمام پسوردهای بایوس حذف می شود

با تشکر

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
دوست عزیز بایوس رو با پروگرامر رایت کنید به احتمال زیاد هر دو مورد برطرف می شود ، اگر مشکل پسورد برطرف نشد که باید به سراغ آی سی سکیوریتی بروید ، اگر مشکل دیربالا آمدن هر بر طرف نشد هم ماژول WIFI و هم DVD/RW رو جداکنید و امتحان کنید و اعلام نتیجه کنید تا اساتید بتونند راهنماییتون کنند.

sarina1392

کاربر
2010-08-08
8
9
سلام دوست عزیز من دسترسی به پروگرامر ندارم راه دیگه ای نیست؟

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
دوست عزیز می توانید کلیر سیموس انجام دهید با اینکار تمام پسوردهای بایوس حذف می شود

با تشکر

دوست عزیز کارهایی که در پست بالا گفتم انجام دهید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

سلام

برادر عزيز هزار مرتبه به شما گفتم وقتي از موضوعي به صورت کامل اطلاع نداريد پست نزنيد !

تمام لپ تاپ هاي سوني سري هاي :

VGN-B, VGN-FS, VGN-S, VGN-T, VGN-TX1, VGN-X, PCG-C, PCG-F, PCG-GR, PCG-GRS, PCG-GRT, PCG-GRV, PCG-GRX, PCG-GRZ, PCG-N, PCG-NV205, PCG-QR, PCG-R, PCG-SR, PCG-SRX, PCG-TR, PCG-V, PCG-VX, PCG-X, PCG-Z

داراي چيپ امنيتي هستند که يا بايد چيپ رو پروگرام کنيد يا اينکه از طريق ارسال Service TAG يا شماره سريال پشت دستگاه که معمولا 15 رقمي هست به شرکت ( يا از طريق نرم افزار مربوطه ) رمز رو بگيريد .......

service tag.jpg

حالا اين بنده خدا چطوري بايد لپ تاپشو Clear CMOS کنه !

بالا