آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل بالا نیامدن هارد Seagate 500+

javid.1

کاربر
2013-09-03
365
527
با سلام به همه دوستان

یه هارد 500 سیگیت اوردن واسم که به سختی لود میشه
مشتری موقعه ای که ویندوزش اومده بالا سیستم رو با کلید پاور خاموش کرده ( هنگام لود ویندوز )
بعد از اون دیگه هاردش دچار مشکل شده
الان داخل هارد کلی اطلاعات هست که واسش خیلی مهمه
من یکی دوبار هاردشو با هارد سیستم خودم بالا اوردم ولی داخل درایواش نمیره و acces denied میده!
وقتی هم هاردو به سیستم وصل میکنم سیستمم به سختی میاد بالا .حتی شده 20 دقیقه صبر کردم تا بیاد بالا ک اخرم نرفته تو درایوراش.
دوستان چه راه حلی پیسنهاد میدن؟
اطلاعاتش خیلی مهمه

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
درود
دوست عزیز اول از ویروسی نبودن درایوها باید مطمئن شوید چون عموما این مشکل بر اثر ویروس پیش میاد
دوم باید ببینید اگه با دابل کلیک باز نمیشه روی درایو راست کلیک کنید و گزینه Open را انتخاب کنید
راه حل دیگه هم هست که باید وارد CMD شوید بعد اونجا تایپ کنید :d و بعد اینتر بزنید و ببینید وارد درایو D میشه یا نه ( بعد از حرف D و بدون فاصله باید دونقطه بذارید)
پس از انجام مراحل بالا نتیجه را اعلام کنید

آخرین ویرایش:

javid.1

کاربر
2013-09-03
365
527
دوستان هارد به سختی بالا میاد.

90% بالا نمیاد .
الان مشکل بالا اومدن داره.یعنی نمیتونم بیام تو محیط ویندوز

javid.1

کاربر
2013-09-03
365
527
سلام گرامی

هارد بدسکتور داره و باید با نرم افزار hdd regenerator یا victoria چک بشه .....

الان هارد اینقدر اوضاش خرابه که سیستم لود نمیشه
ازین دوتا برنامه میشه تو حالت بوت استفاده کرد ؟
یا این امکان هست که دوتا هارد رو وصل کنم به سیستم ولی هاردی که مشکل داره رو جوری غیر فعال کنم که سیستم فقط با هارد خودم لود شه بعد بیام تو محیط ویندوز اونجا بتونم بد سکتور گیری کنم؟

Raeed2CB

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-04-21
641
6,872
R.I.IRAN
سلام
با ویتدوز مینی وارد شو و ببین می تونی اطلاعات هارد استخراج کنی
چون ممکن است بدسکتوری هارد خود درایو ویندوز باشه
Mini Windows XP
------------------------------

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
access denied
میده یعنی شما دسترستی بهش نداری و باید از طریق سیکیوریتی رو درایو ها دونه دونه راست کلیک وسیکیوریتی و بعد ازاون به کاربری خودتون مجوز دسترسی رو بهش بده تا بتونی بری داخلش
ضمناازویندوز لایو و یا لینوکس لایو بهترین گزینه ها هستش برای استخراج و وصل کردن هارد
موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: javid.1

javid.1

کاربر
2013-09-03
365
527
دوستان تمام راه حل هار امتحان کردم ولی نشد. با ویندوز لایو که میخوام برم تو درایور ها این ارور رو میده The Request could not be perfomed because of an I/O device error به نظر دوستان باید فریمور زده بشه ؟

بالا