آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نور نداشتن LED لپ تاپ EA3EGX

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
یه لپ تاپ EA3EGX دارم که ال ای دیش نور نداره..باتعویض LED هم مشکلم برطرف نشد.. از سلامت فلت هم مطمئنم
لطفا راهنمایی کنید.. کمک فوری!!!!!
ممنون

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
درود
در ابتدای کار بایوس رو پروگرام کنید.اگر جواب نگرفتید دنبال یه فیوز سوخته در اطراف سوکت فلت بگردید.
یه عکس از سوکت روی برد اینورتر بذارید تا ولتاژهای مربوط به اون رو بگم چک کنی.

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
فایل بایوس این لپ تاپ رو ندارم
اگر دارید لطفا قرار بدید. ممنون:
EA3EGX

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
درود
در ابتدای کار بایوس رو پروگرام کنید.اگر جواب نگرفتید دنبال یه فیوز سوخته در اطراف سوکت فلت بگردید.
یه عکس از سوکت روی برد اینورتر بذارید تا ولتاژهای مربوط به اون رو بگم چک کنی.
20131112_182749.jpg

اینم عکس قسمتی که فلت وصل میشه به برد

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,738
دوست گرامی آیا از خروجی vge تصویر می دهد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: eastboy

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
دوستان مانیتور رو که وصل می کنم اصلا پورت VGA رو شناسایی نمی کنه و No signal میاره..معمولا وقتی مانیتور رو وصل می کنیم حتی زمانی که لپ تاپ خاموشه وقتی به VGA وصل میشه تصویر No signal میره و صفحه مانیتور سیاه میشه اما با این لپ تاپ وقتی مانیتور رو وصل می کنم حتی در حالت خاموش لپ تاپ این اتفاق نمی افته و همچنان No signal روی صفحه است. اما توجه داشته باشید که وقتی ال ای دی خود لپ تاپ رو وصل می کنم لپ تاپ میاد بالا و ویندوز رو میاره اما ال ای دی نور نداره... و بعید می دونم gpu مشکل داشته باشه
چه کنم؟؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khelane

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
پس چرا کسی تو انجمن نیست!!!؟؟؟؟؟؟؟:busted_red:
عزیزان خواهشا یکی یه چیزی بگه!!! لپ تاپ مشتریه بخدا!!! هر روز زنگ میزنه منم چیزی ندارم بهش بگم! خواهش می کنم کمک کنید!!

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوستان مانیتور رو که وصل می کنم اصلا پورت VGA رو شناسایی نمی کنه و No signal میاره..معمولا وقتی مانیتور رو وصل می کنیم حتی زمانی که لپ تاپ خاموشه وقتی به VGA وصل میشه تصویر No signal میره و صفحه مانیتور سیاه میشه اما با این لپ تاپ وقتی مانیتور رو وصل می کنم حتی در حالت خاموش لپ تاپ این اتفاق نمی افته و همچنان No signal روی صفحه است. اما توجه داشته باشید که وقتی ال ای دی خود لپ تاپ رو وصل می کنم لپ تاپ میاد بالا و ویندوز رو میاره اما ال ای دی نور نداره... و بعید می دونم gpu مشکل داشته باشه
چه کنم؟؟؟

دوست عزیز شما ابتدا باید از خروجی VGA تصویر بگیرید شما باید کابل را وصل و هنگام بالا امدن ویندوز کلیدهای ترکیبی رو صفحه کلید را فشار دهید تا تصویر روی مانیتور بی افتد در ضمن نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: eastboy

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
یه لپ تاپ EA3EGX دارم که ال ای دیش نور نداره..باتعویض LED هم مشکلم برطرف نشد.. از سلامت فلت هم مطمئنم
لطفا راهنمایی کنید.. کمک فوری!!!!!
ممنون
دوست عزیز بفرمایید چه ولتاژهایی سر ورودی و خروجی فلت دارید؟ آیا 19V رو ابتدا و انتهای فلت دارید!؟

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
دوست عزیز شما ابتدا باید از خروجی VGA تصویر بگیرید شما باید کابل را وصل و هنگام بالا امدن ویندوز کلیدهای ترکیبی رو صفحه کلید را فشار دهید تا تصویر روی مانیتور بی افتد در ضمن نتیجه را اعلام کنید

با تشکر
این کار رو انجام دادم داداش اما تصویری روی مانیتور نیومد

بالا