آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: ایا با اپدیت بایوس تحت ویندوز رمز بایوس درلپ تاپ MSI CX640DX پاک میشه؟

behnam021

کاربر vip
کاربر
2012-02-08
240
417
با سلام وخسته نباشید.همانطور که قبلا پرسیدم دنبال راه حل نرم افزاری هستم تا رمز بایوس لپ تاپ بالا رو بردارم.به فکرم رسید با اپدیت بایوس توسط فایلهای خود سایت لپ تاپ بایوس رو تحت ویندوز اپدیت کنم.ولی چون اگه جواب نده ممکنه سیستم بوت نشه میخوام بدونم ایا کسی تجربه این کارو داشته؟ایا از نظر تئوری امکانش هست؟خطر پریدن بایوس چقدره؟اگه فرض تو pc این کار جواب بده ممکنه تو لپتاپ هم جواب بده؟ممنون میشم دوستان و اساتید نظراتشون رو بگن.با تشکر از همه شما عزیزان که وقت میگذارید.لطفا فوری جواب بدین:):)

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
درود
برای حذف پسورد بایوس هم نرم افزارهایی وجود داره و هم راه حل هایی
با برداشتن باطری هم میشه پسورد را حذف کرد
با ارائه سرویس تگ پسوردی که لپ تاپ قبولش کنه در اختیار شما قرار خواهد گرفت
اگه روند پروگرام کردن بایوس با پروگرامر درست انجام بشه هیچ مشکلی پیش نمی اید
مبنی بر بالا نیامدن و غیره......

atinegar

کاربر
2013-08-28
47
121
سلام دوست عزیز
چند روز پیش یه لب تاب ASUS X44H دستم رسید که همین مشکل را داشت یعنی بایوسش پسورد خورده بود اول کار اقدام به باز کردن لب تاب و برداشتن باطری بک آپ کردم و حتی 2 ساعتی هم دستگاه را بدون باطری گوشه ای گذاشتم و اتصال بین پین هاب باطری رو هم انجام دادم اما بعد از روشن کردن دستگاه پسورد هنوز پا برجا بود
کار دومی که انجام دادم آپدیت بایوس دستگاه از طریق ویندوز بود که نسخه 207 بایوس رو به 211 آپدیت کردم اما این کار هم نتیجه ای نداد و پسورد هنوز پا برجا بود
این رو خدمت شما عرض کردم که بدونید رو لب تاب فوق اجرای هر دو عملیات نتیجه ای نداد و باید حتما بایوس توسط پروگرامر آپدیت می شد

بالا