آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: چطورمیتوانم ازمودم یواس بی سیم کارت خورجهت اینترنت برای تبلت استفاده کنم؟

elektera

کاربر
2009-04-21
28
63
دوست عزیزآیاتبلت شمااین مدل Asus Memo Pad ME173X HD میباشد؟
نه تبلت من نکسوس بود اما روی هیوندای هم جواب گرفتم مطمینم شما هم نتیجه میگیری فقط من با سیم کارت رایتل امتحان کردم بقیه اپراتورها رو نمیدونم جواب بده یا نه

A.A.GH.L

کاربر
2009-05-10
35
42
باتوجه به اینکه تبلت های مختلف هرکدام شرایط خاص خودرادارندازدوستان خواهشمندم فقط درصورتیکه این تبلت Asus Memo Pad ME173X HD یاتبلتی باشرایط مشابه این تبلت راجهت استفاده ازاینترنت باتوجه به موضوع بحث چه ازروش نرم افزاری وچه ازروش سخت افزاری آزمایش کرده وجواب گرفته اندیاخیرنظرخودرابفرمایند. باتشکر

آخرین ویرایش:

A.A.GH.L

کاربر
2009-05-10
35
42
دوستان یک سوال درموردروتروایرلسD-Link DIR-505ازشمادارم.
آیامیتوانم مودمUSB 3Gراکه قبلامعرفی شدرابه پورتUSBاین روتروصل کنم وبااستفاده ازامکانHOTSPOTاین روترکه کلیدی برای این منظوربرروی روترتعبیه شده,اینترنت رابرای تبلت وکامپیوترو...به اشتراک بگذارم؟
آیاازدوستان کسی آزمایش کرده واطلاعی داره؟
باتشکر

elektera

کاربر
2009-04-21
28
63
دوستان یک سوال درموردروتروایرلسD-Link DIR-505ازشمادارم.
آیامیتوانم مودمUSB 3Gراکه قبلامعرفی شدرابه پورتUSBاین روتروصل کنم وبااستفاده ازامکانHOTSPOTاین روترکه کلیدی برای این منظوربرروی روترتعبیه شده,اینترنت رابرای تبلت وکامپیوترو...به اشتراک بگذارم؟
آیاازدوستان کسی آزمایش کرده واطلاعی داره؟
باتشکر

دوست عزیز فکر نکنم بتونید از پورت usb برا اینترنت بهره ببرین چون ساخته شده برا شیر اطلاعات حافظه های جانبی مثل هارد وفلش به صورت بیسیم اما اگر بتونید یه تبدیل lan به usb پیدا کنید فکر کنم بتونید با پورت lan اینترنت مودم 3g رو شیر کنید

A.A.GH.L

کاربر
2009-05-10
35
42
دوستان خواستم این موضوع راباطرح این مشکل پیگیری کنم که یک دستگاه روترD-Link DIR-412بامشخصاتH/W Ver:B1وF/W Ver:2.03ویک دستگاه مودمD-Link DWM-156بامشخصاتH/W Ver:A6وF/W Ver:6.0.2راجهت اتصال به پورتUSBاین روترراطبق راهنمای آنهانصب وپیکربندی کردم امانمیتوانم به اینترنت متصل شوم.همه چیزدرظاهرعادی ودرست کارمیکندبجزیک موردوآن آهسته چشمک زدن چراغ اینترنت روتراست که بامراجعه به دفترچه روترکه نوشته بوداگرچراغ اینترنت به این صورت چشمک بزندیعنی مودم درارتباط باروترمشکل دارد.چندین راه راامتحان کردم امابی فایده بود.شماچه راههایی راجهت حل این مشکل پیشنهادمیدهید؟ باتشکر

آخرین ویرایش:
بالا