آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

زود خاموش نشدن پمپ بنزین در پراید ساژم

2013-05-20
7
13
با عرض سلام و خسته نباشید به همه تعمیرکاران خوب ایرانی
پرایدی برای من آمده وقتی که سویچ را باز میکنم پمپ بنزین دیر خاموش می شود بعضی وقتها بیش از یک دقیقه لطفا من را رهنمایی نمایید ممنون میشم
::bounce::::bounce::

mechix

کاربر
2008-11-27
9
11
فشار شکن داخل باک یا موتور رو تست کن . گاها فشار سیفون ضعیفه تا مقدار لازم سوخت پشت سوزنهای انژکتور تامین بشه این کارکرد ادامه داره

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران
دوست عزيز لطفا قوانين سايت را رعايت نماييد چند با بايد بگم كه به اين روش كه در لينك زير قرار ميدهم سوال خود را مطرح نماييد
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=38738

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mobaraki

mechix

کاربر
2008-11-27
9
11
سلام.دیرخاموش شدن پمپ ربطی به رگلاتورفشارندارداین ایرادازایسیو می باشد-دانلودکنید

همکار عزیز وقتی میفرمایید ربطی نداره یعنی بکل این قطعه رو نمیشناسی. و مطمئنا از اون دسته عزیرانی هستید که دست به دانلود و حذف سنسور تون ... برای ما تعمیرکارهای ایسیو منبع درآمده. باهمین فرمون ادامه بده...
برادر من آیا این مورد در این ایسیو شایع هست یا خیر .و اینکه حداقل با ذکر دلیل فرمایشت رو روشن تر بیان کن.

آخرین ویرایش:

2aagh

کاربر vip
کاربر
2019-11-13
86
171
39
ahwaz
دیرخاموش شدن پمپ بنزین ربطی به رگلاتور نداره حالا اگه شما نظرتون غیر ازاینه میشه لطفا توضیح بدید با تشکر

omid.best.68

کاربر
2016-08-08
2
0
باسلام خدمت اساتید
بنده پراید ساژم دارم و مشکلم این است که ماشین با چند استارت طولانی روشن میشه واقعا کلافه ام کرده . لطفا راهنمایی کنید . مغزی پمپ بنزین تعویض شمع و وایر تعویض صافی سوزن انژکتور تعویض صافی بنزین تعویض و مشکل همچنان پاربرجاست

omid.best.68

کاربر
2016-08-08
2
0
در ادامه پست قبلی این رو هم بگم که صدای پمپ بنزین دیر قطع میشه و بعدش که سوییچ دوباره باز میشه دیگه صدا نمیاد

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
355
390
اراک
کویل را اهم گیری کن هم قسمت ولتاژ بالا و هم پایین ببین با استانداردش میخونه. مقدارشم گوگل کنی میگه بهت.

mechix

کاربر
2008-11-27
9
11
سلام خیلی میگذره از این پست و چشمم بهش افتاد خواستم بگم کوییل!!! واقعا کوییل وقتی هنوز ماشین روشن نشده و سوئیچ رو طرف باز میکنه و پمپ بنزین مدام صداش تا یک دقیقه میاد چه ربطی داره آخه!!! واقعا مشخص شد کی چیکاره است. دوست من اگر اطلاع نداری از چیزی دلیل بر نبود یا غلط دونستن اون نیست.
فشار شکن وظیفه اش چیه بنظر شما
فشار بیش از نیاز توی ریل سوخت رو برگشت میده داخل باک.
حالا اگر این فشار شکن مشکل داشته باشه یا بکل مقداری رو برگشت میده یا کمکم و فشار ریل تا تامین بشه پمپ کار میکنه... بنده نگفتم قطعا مال اینه عرضم این بوده که میتونه عامل باشه
بله در ایسیو این مورد میتونه باشه نه ایسیو بلکه برنامه ایسیو شامل فلش و بیشترین عامل ایپرام که گاها با یک برنامه ریزی اصولی و صحیح رفع میشه
اکثرا در ایسیو هایی که بیکد میشن این مورد بوجود میاد

بالا