آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: برنامه ی فرمت و احیای فلش مموری های PNY و HP

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
سلام،برنامه ی Ufix برای فرمت فلش مموری های hp و pny که مشکل write protection دارن و فرمت نمیشن.من دو تا ورژن رو دانلود کردم هر دو تا رو میزارم.خودم یه فش مموری HP 32GB رو تعمیر و فرمت کردم.موفق باشید

Features:

• [*=left]Applicable for PNY/HP 4GB/8GB/16GB/32GB flash drive products.
    [*=left]The speed profomance might go down if you execute the program from the normal use or while beginning purchased.

یا علی

پیوست‌ها

• 9.6 مگابایت بازدیدها: 3,854
  • 10.3 مگابایت بازدیدها: 3,785

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
سلام،اون برنامه تنها براي فرمت طراحي شده نهايتش رايت پروتكت شدن فلش رو بر طرف ميكنه ولي اين برنامه در مواقعي كه فلش مشكل داره مثلا حجم فلش 0 ميزنه كاربرد داره.
موفق باشيد و يا علي

gog2000

کاربر
2008-06-18
1
15
سلام،برنامه ی Ufix برای فرمت فلش مموری های hp و pny که مشکل write protection دارن و فرمت نمیشن.من دو تا ورژن رو دانلود کردم هر دو تا رو میزارم.خودم یه فش مموری HP 32GB رو تعمیر و فرمت کردم.موفق باشید

Features:

• [*=left]Applicable for PNY/HP 4GB/8GB/16GB/32GB flash drive products.
    [*=left]The speed profomance might go down if you execute the program from the normal use or while beginning purchased.

یا علی

با با دمت گرم من دو تا فلش hp داشتم هیچ کدام را سیستم نمی شناخت با هر نرم افزاری که تست کردم بی فایده بود دیگه می خواستم از خیرش بگذرم و بگم دیگه درست بشو نیست
با این نرم افزار شماره 2 شما هم نشد ولی با نسخه 1 در کمال تعجب در عرض چند ثانیه فلش را درست کرد با زم ممنون

کارت درسته :love-smiley-017::love-smiley-017::love-smiley-017::love-smiley-017::love-smiley-017::love-smiley-017::66000000::87000000::eek:k::89:

firooz-

کاربر
2009-02-25
4
23
سلام و تشکر
خداخیرت بده فلش 8 گیگ PNY رو 1 دقیقه ای درست شد
Ufix-1 رودانلود و نصب کردم موقع اجرا خطای رو داد که اسم این برنامه رو آورده بود
urescue.exe
برنامه رو دانلود کردم فکرکنم یه جور مکمل باشه دوستان میتونن از لینک زیر دانلود کنن
فایل پیوست کردن برام فعال نیست تو این آپلود سنتر آپلود کردم
davvas.com/9pnu0skuyj41​

آخرین ویرایش:

firooz-

کاربر
2009-02-25
4
23
سلام بازم تشکر
خدایی نمیدونم چی بگم کلی برنامه تا حالا از سایتهای دیگه دانلود کرده بودم همش کشک بود
فلش SUPER*TALENT هشت گیگ رو باورم نمیشه مثل برق درست کرد الان یک سالی میشه بیخودی افتاده بود
الان دو تا فلش آک بند راه افتاد
البته مشکل فلشهام رو بگم دوستان دیگه درجریان باشن فلشها رو موقعی که به usb میزدم کامپیوتردرایور فلش رو شناسایی میکرد یعنی تو مای کامپیوتر میاورد ولی نه می شد فرمت کرد نه وارد درایو شد و نه حجمی رو نشون میداد در بیشتر مواقع هم رو درایور کلیک میکردم مگفت که فلش متصل نیست تا اینکه فایل ضمیمه Ufix-1 اجرا کردم درست شد
:eek:k::87000000::87000000:

h.ghaznavi

کاربر
2012-10-21
78
439
سلام بنده دوتا فلش hp v178p دارم که رایت پروتکت شدن. هیچ نرم افزاری برام کار نکرد. ufix1 برام ارور میده ( روی 4-5 تا سیستم تست کردم و چندین بار هم دانلود کردم!!) این ارور رو برام میاره:
urescue
setting file is not found
لطفا راهنمایی کنید

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
سلام بنده دوتا فلش hp v178p دارم که رایت پروتکت شدن. هیچ نرم افزاری برام کار نکرد. ufix1 برام ارور میده ( روی 4-5 تا سیستم تست کردم و چندین بار هم دانلود کردم!!) این ارور رو برام میاره:
urescue
setting file is not found
لطفا راهنمایی کنید
روش اين دوستمون رو هم تست كردين؟
سلام و تشکر
خداخیرت بده فلش 8 گیگ PNY رو 1 دقیقه ای درست شد
Ufix-1 رودانلود و نصب کردم موقع اجرا خطای رو داد که اسم این برنامه رو آورده بود
urescue.exe
برنامه رو دانلود کردم فکرکنم یه جور مکمل باشه دوستان میتونن از لینک زیر دانلود کنن
فایل پیوست کردن برام فعال نیست تو این آپلود سنتر آپلود کردم
davvas.com/9pnu0skuyj41

منبع : http://www.irantk.ir/irantk45087/#ixzz2x2OSUtox

بالا