آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم خاموش شدن P5P43TD ASUS

tatung10

کاربر vip
کاربر
2010-10-23
156
155
بندرعباس
با سلام خدمت اساتید یه مین بورد مدل ASUS P5P43TD دارم که وقتی SHUT DOWN می کنم سیستم ریست می شود اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید اگه هم نیاز به فایل فلش یا بایاس داره اگه ممکنه بزارید ممنون

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
درود
دوست عزیز توضیخات شما باید کامل باشه
مبنی بر اینکه چه کارهایی انجام دادید
تعویض پاور- تعویض رم- CPU
و ایا روی فقط همین ویندوز این مشکل هست یا ویتدوز تعویض شده
برای درخواست بایوس هم باید در قسمت درخواست بایوس Asus درخواست دهید
شما در وحله اول تستهای بالا را اعلام کنید تا اگه مشکل حل نشده باشه
تست وعیب یابی باید شروع بشه

tatung10

کاربر vip
کاربر
2010-10-23
156
155
بندرعباس
با سلام با تشکر از پیگیری شما دوست عزیز باید عرض کنم قطعات رو عوض کردم ویندوز هم تعویض شده تمامی کارهای مین درست انجام می شه اما SHUT DOWN نمی شه (پاور رم سی پی یو گرافیگ تعویض کردم)

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
با سلام با تشکر از پیگیری شما دوست عزیز باید عرض کنم قطعات رو عوض کردم ویندوز هم تعویض شده تمامی کارهای مین درست انجام می شه اما SHUT DOWN نمی شه (پاور رم سی پی یو گرافیگ تعویض کردم)
یکبار Clear Cmos انجام دهید
سیستم را بدون هارد روشن کنید و ببینید زمانی که اطلاعات سخت افزاری مادربرد اومد از کلید جلوی کیس خاموشش کنید
ببینید خاموش میشه یا نه
درایورهای بروز شده گرافیک و مادربرد هم نصب کنید
باتری بکاپ را تعویض کنید

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
سلام دوست گرامی
در قسمت بایوس تنظیماتی مربوط به مدیریت توان و برق مصرفی هست که معمولا بصورت APM نشون داده میشه.
در اون قسمت سعی کنید کلیه گزینه ها رو در حالت Disable قرار بدید
اینمورد مربوط میشه به استارت خود بخودی مادربورد بعلت مشخص شدن یکی از Event هایی که در حالت Enable قرار دارند.
خواهشند است بعد از تست جهت اطلاع همکاران نتیجه را اعلام فرمایید.

نفس خوجه

کاربر vip
کاربر
با سلام خدمت اساتید یه مین بورد مدل ASUS P5P43TD دارم که وقتی SHUT DOWN می کنم سیستم ریست می شود اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید اگه هم نیاز به فایل فلش یا بایاس داره اگه ممکنه بزارید ممنون
سلام دوست عزیز tatung10 ... به نظر من قبل از هرکاری باطری ستاپ رو از روی مادربرد بردار و دوباره روشنش کن و ببین جواب میده یا نه... به احتمال خیلی قوی باید به راحتی خاموش بشه... جاشم میتونی یه باطری خوب و نو بذاری... نتیجه اگه گرفتی یه ندا بده داداش:)

بالا