آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر نداشتن acer 5755g

nooroozi.f

کاربر
2013-06-02
67
140
قزوین
سلام خدمت اساتید گل این لپتاپ اوردن واسه تعویض ال سی دی تصویرم داشت,عوض کردم تصویر کلا رفت حتی با با مانیتور یعنی با خروجی crt جواب نمیده
شورتی رو مدار داشتم دیدم ایسی لن سوخته از مدار خارج کردم ظورتی حل شد قبلشم بایوس زدم ولی بازم تصویر ندارم الان حتی ریست میده چه با بایوس خودش چه با بایوس سالم
ولتاژای همه جا برقراره
نظرتون چیه بدجور گیر کردم
لطفا کمک کنید مرسی

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام خدمت اساتید گل این لپتاپ اوردن واسه تعویض ال سی دی تصویرم داشت,عوض کردم تصویر کلا رفت حتی با با مانیتور یعنی با خروجی crt جواب نمیده
شورتی رو مدار داشتم دیدم ایسی لن سوخته از مدار خارج کردم ظورتی حل شد قبلشم بایوس زدم ولی بازم تصویر ندارم الان حتی ریست میده چه با بایوس خودش چه با بایوس سالم
ولتاژای همه جا برقراره
نظرتون چیه بدجور گیر کردم
لطفا کمک کنید مرسی

دوست عزیز چیپ گرافیک را ریسولد کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام خازنهای زیر واطراف چیپ رو تست کن وبرام بنویس اهمتر چه عدی نشون می ده تست بوق با گراند ویک عکس از برد بگذارید موفق باشید

nooroozi.f

کاربر
2013-06-02
67
140
قزوین
خدمت اساتید گل بگم که شورتی به حقدار کمی داره در حد ۳یا ۴ تا خازن زیرش ولی روش نه
اعدادم زیر ۹ هستش
ریسولد کنم

nooroozi.f

کاربر
2013-06-02
67
140
قزوین
<p>
خدمت اساتید گل بگم که شورتی به حقدار کمی داره در حد ۳یا ۴ تا خازن زیرش ولی روش نه اعدادم زیر ۹ هستش</p>
<p>
بقیه خازنام یا شورتی ندارم یا اگه دارن حدوده 52 هستش</p>
<p>
ریسولد کنم ?</p>

آخرین ویرایش:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
<p>
خدمت اساتید گل بگم که شورتی به حقدار کمی داره در حد ۳یا ۴ تا خازن زیرش ولی روش نه اعدادم زیر ۹ هستش</p>
<p>
بقیه خازنام یا شورتی ندارم یا اگه دارن حدوده 52 هستش</p>
<p>
ریسولد کنم ?</p>

دوست عزیز چیپ را ریسولد کنید و نتیجه را علام کنید

با تشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام دوست عزیز ولتاژها رو چک کن وبنویس اگه چیپ ها سالم هستند اگه خازنهای زیر واطراف چیپ ./003 بدهد به احتمال زیاد چیپ ریبال می خواد یا رفته ولی اگه یه عکس باکیفیت قرار بدید بهتر میشه راهنماییتون کرد موفق باشید

nooroozi.f

کاربر
2013-06-02
67
140
قزوین
دیروز بردمش تهران پیش یکی از همکارا اونم چک کرد همه ولتاژ ها و همی قطعات اوکی هستن
فقط یه شورتی زیر چیپ gpu دارم که اونم عددش 0.8 هستش
فک نمیکنم با ریبال راه بیوفته
اینم عکس gpu
چی کنیم
viewer.php
[/URL][/IMG]

بالا