آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر ندادن k43sm زمانیکه هارد روی دستگاه هستش...

roohia

کاربر vip
vip
کاربر
2012-01-11
233
260
سلام دوستان یه لپ تاپ asus k43SM برام آوردن که روشن میشه ولی روی ledش تصویر ندارم..
شروع کردم به چک کردن رم و وایرلس و... که با درآوردن هارد از روی دستگاه تصویر داد با یه هارد دیگه هم تست زدم
ولی باز تصویر نمیده کسی میتونه راهنمایی کنه که عیبش میتونه از کجا باشه!!!!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید...:busted_red:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان یه لپ تاپ asus k43SM برام آوردن که روشن میشه ولی روی ledش تصویر ندارم..
شروع کردم به چک کردن رم و وایرلس و... که با درآوردن هارد از روی دستگاه تصویر داد با یه هارد دیگه هم تست زدم
ولی باز تصویر نمیده کسی میتونه راهنمایی کنه که عیبش میتونه از کجا باشه!!!!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید...:busted_red:

دوست عزیز شما ابتدا هنگامی که هارد روی دستگاه هست از خروجی VGA تصویر بگیرید اگر تصویر سالم داد ال ای دی و فلت خرابه واگر نداد مشکل از چیپ گرافیکه در ضمن نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

roohia

کاربر vip
vip
کاربر
2012-01-11
233
260
دوست عزیز شما ابتدا هنگامی که هارد روی دستگاه هست از خروجی VGA تصویر بگیرید اگر تصویر سالم داد ال ای دی و فلت خرابه واگر نداد مشکل از چیپ گرافیکه در ضمن نتیجه را اعلام کنید

با تشکر
سلام ممنون از راهنمایی شما ولی دوست عزیز بدون هارد دستگاه هیچ مشکلی نداره و تصویر سالم میده با این
حساب عیب نمیتونه از چیپ VGA باشد..
ممنون از راهنماییتون

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
من فکر نکنم از چیپ باشه وحق با شماست
ممکنه در قسمت اتصال Sata هارد روی برد اتصالی یا قطعی داشته باشه
به دقت محل اتصال هارد که روی برد هست را بررسی کنید

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
دوست عزیز شما ابتدتا لحیم سردی سوکت رو بگیر . ببین پایه ای با گراند اتصای نداره ؟ احتمال جریان کشیدن توسط قطعه ای یا اتصالی هست

roohia

کاربر vip
vip
کاربر
2012-01-11
233
260
دوستان ممنون از راهنمایهای شما بنده یه چند روز مریض بودم و بنده خدا شتاب داشته اومده دستگاه را برده
تشکر از همه دوستان

بالا