آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: toshiba PS241 باز کردن لپ تاب

hamidtgh

کاربر
2011-06-15
3
5
سلام خدمت اساتید محترم:
من یک لپ تاب توشیبا PS241 دارم که پایه لولایی مانیتور به صفحه کیبورد خراب شده و مانیتور را نمیشه ثابت نگه داشت منهم با نخ نگه اش داشتم میخواستم بازش کنم که درستش کنم همه پیچ هایش را باز کردم ولی صفحه باز نمیشه و هر چه گشتم پیچ دیگری پیدا نکردم ودر ضمن بعد از اون هم دیگه کامپیوتر روشن نمیشه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین. با تشکر hamidtgh

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
سلام،منظورت از صفحه قاب ال سی دی هست دیگه؟حالت پین مانند داره از هم بکشی باز میشه یا با به کاردک دور تا دورش رو باز کن،
نخوه ی باز کردن لپ تاپ رو میتونی توی یوتیوب جستجو کنی.
http://www.youtube.com/watch?v=wRlfC8jr63I
یا علی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamidtgh

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
با درود
دوست خوبم بدقت نگاه کنید وبه ترتیب باز کنید .دقت کنید اسیب وارد نکنید
موفق باشید[

دوست خوبم اگه در قسمت لپتاپ کمی جستجو میکردید .کلی فایل در این زمینه اپلود کردم .ولی استثناء این یک مورد رو براتون اپ کردم تا مشگلتون رفع شه .موفق باشید

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

hamidtgh

کاربر
2011-06-15
3
5
سلام و با تشکر از دوستان البته منظور من لولای مانیتور است که خراب شده و دیگه سر جاش نمی ایسته و در ضمن فعلا روشن هم نمیشه و فکر کنم باید به مادر بردش برسم نمیتونم بازش کنم.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pedram

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
با درود مجدد
دوست عزیزم برای لولا همین اموزش خوبه تا پنل هم باز کرده ببین .ولی اگر میخواهید کلا باز کنید مدل دستگاه را بذارید براتون اپ کنم .ولی قبل از اون به قسمت لپتاپ سر بزنید انواع مدل را گذاشتم .موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamidtgh

hamidtgh

کاربر
2011-06-15
3
5
سلام خوشبختانه با سر زدن به قسمتهای مختلف سایت شما تونستم لپ تاپ رو باز کنم که سیم فلت مربوط به روشن کردن جدا شده بود وصل کردم و روشن شد و لولا رو باز کردم دیدم پایه نگهدارنده آن از بالا شکسته و جز تعویض اش کاری نمیشه کرد (البته اگر گیر بیاید) سایت خوبی دارین و از کمکهای شما صمیمانه تشکر میکنم.
::bounce::::bounce::

بالا