آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خرابی اسلات AGP

alishevchenk

کاربر
2013-08-07
22
40
سلام مادربورد من سالم هست و با گرافیک Onboard دارم ازش استفاده می کنم ولی اسلات AGP کار نمیده و هر گرافیکی روش میذارم تصویر نمیده .
لطفا راهنمایی کنید . (ایا با پروگرام کردن بایوس درست میشه )

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام
تا اونجایی که من میدونم پروگرام بایوس ربطی به این موضوع نداره.
بهتر بود مدل مادربرد رو عنوان میکردین و عکسی از ناحیه گرافیک میذاشتین تا دوستان بتونن بیشتر راهنمایی کنن.

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام دوست عزیز از اونجایی که شما با گرافیک آنبرد جواب میگیرید و از سلامت اسلت گرافیک مطمئن هستید وارد بایوس شده و گرافیک آنبرد رو غیر فعال کنید و با گرافیک agp تست کنید چون گرافیک آنبردتون از داخل بایوس فعال هست اون در اولویته نسبت به گرافیک agp توی بوت شدن

alishevchenk

کاربر
2013-08-07
22
40
(سلام دوست عزیز از اونجایی که شما با گرافیک آنبرد جواب میگیرید و از سلامت اسلت گرافیک مطمئن هستید وارد بایوس شده و گرافیک آنبرد رو غیر فعال کنید و با گرافیک agp تست کنید چون گرافیک آنبردتون از داخل بایوس فعال هست اون در اولویته نسبت به گرافیک agp توی بوت شدن)

مرسی ولی این کا رو هم کردم جواب نداد

آخرین ویرایش:

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام
دوستان عزیز بیشتر مادربرد ها بصورت اتوماتیک وقتی کارت گرافیک روی سیستم میذارید خودش on board رو غیر فعال میکنه . تا مدل مادربرد مشخص نشه نمیشه بصورت قطعی گفت که باید داخل بایوس رفت و دستی انجام داد یا نه.

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
درود
برای مطمئن شدن از سالم بودن اسلات کارت گرافیک شما باید ولتاژ داخل اسلات (پینهای داخل اسلات) را اندازه گیری کنید و اعلام کنید
ضمنا فتها و خازنهای کنار اسلات هم اندازه گیری کنید و نیتجه را اعلام کنید
شتشوی اسلات کارت هم میتونه کمکتون کنه

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
سلام مادربورد من سالم هست و با گرافیک Onboard دارم ازش استفاده می کنم ولی اسلات AGP کار نمیده و هر گرافیکی روش میذارم تصویر نمیده .
لطفا راهنمایی کنید . (ایا با پروگرام کردن بایوس درست میشه )
با درود
دوست و همکار گرامی ، توضیحات شما و حتی عنوان تاپیک شما ناقص میباشد در عنوان حتما باید مدل و ورژن بیان شود و در متن هم باید توضیحات کامل باشد
مثلا باید مشخصات کامل باشد یا کارهای را که تا الان انجام داده اید بیان شود و یا آیا قبلا از کارت vga استفاده میکردید یا فقط تا الان ار آنبرد استفاده میکردید یا در صورت امکان عکس قرار دهید یا . . .
چون کسی به قطعه شما دسترسی ندارند پس باید توضیحات کامل باشد تا همکاران راحتتر نطرشان را بیان کنند و تاپیک هم به نتیجه برسد
پس هر موضوعی که فکر می کنید روند عیب یابی را تسریع میبخشد را باید بیان کنید
امیدوارم این موضوع را همکاران در تمام تاپیک ها مد نظر قرار دهند

موفق باشید

alishevchenk

کاربر
2013-08-07
22
40
ولتاژ اسلات رو چطور باید بگیرم ؟ برای ولتاژگیری خازن های اطراف حتما باید از روی برد در بیارم خازن رو ؟ این مادربورد رو من دست دوم خریدم نمیدونم قبلا اسلات AGP کار میداد یا نه .

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
دوست گرامی شما اول عنوان را تصحیح کنید
در غیر اینصورت از طرف مدیران سایت اخطار خواهید گرفت
بصورت زیر
عدم کارکرد اسلات AGP در مادربرد؟؟؟؟؟؟؟؟ مدل؟؟؟؟؟؟؟

habibi92

کاربر
2013-11-01
300
630
دوست عزیز من باچنین مشکلی برخورد کردم اسلت گراف را عوض کردم مشکل حل شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: enter360
بالا