آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: آموزش بدست آوردن مشخصات واطلاعات قطعاتSMD

091267835311

کاربر
2013-01-02
14
27
بادرود بسیار خدمت اساتید محترم.من کارآموز الکترونیک هستم وتشنه اطلاعات خواهشمندم یک روش خوب (باتوضیحات کامل) برای شناسایی وبدست آوردن مشخصات قطعات SMDآموزش بدهید و یا اینکه کتاب یا سایتی رامعرفی کنید. الان مشکل من این است که نمیتونم بفهمم که این قطعهSMD دقیقا چی هست ومشخصاتش چیه تا اون رو تهیه کنم .از شما تشکرمیکنم هرعزیزی که زحمت میکشه لطفاواضح توضیح دهند من دست شما رو میبوسم.موفق باشید

آخرین ویرایش:

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
با درود
دوست عزیزم .در بخش الکترونیک به این موضوع پرداخته شده .وشناسایی مقدار مقاومت های smd وروش محاسبه انها شبیح به خازنهای سرامیکی ویا عدسی هست نوار اول هر عددی بود خودش نوشته میشه نوار دوم هم همینگونه نوار سوم هر رنگی باشه ضریب ان اعمال میشه .فرمول وسافترهای خاصی هم در این زمینه خودم اپلودم کردم .ولی راستش یادم نمیاد الان باید بگردید تا لینکش را در بخش الکترونیک پیدا کنید .در بخش دیتا شیت هم یادم میاد جناب محمودی منظور کردند .باید بگردید تا پیدا کنید اگه موفق نشدید .یاد اوری بفرمایید تا تهیه وتقدیم کنم .موفق باشید

در ضمن برای طرح سوال مجاز نیستید سه پست بزنید .زیرا مغایر با قوانین سایت هست .واخطار دریافت خواهید کرد .از طرف مدیران بخش

آخرین ویرایش:
بالا