آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم نصب ویندوز در مادربردGigabyte مدل 945GCM-S2

REZANEWS

کاربر vip
vip
کاربر
2009-09-20
35
109
یه مادر برد 945GCM-S2L دارم که یه رم 1 باس 667 به یه سی پی یو 3 روشه با یه هارد 160 .اما به هیچ عنوان نمیشه روش ویندوز نصب کرد. از گرافیک و رم CPU دیگه هم استفاده کردم .حتی از یه هارد دیگه ولی نشد که نشد.
یعنی بعد از اینکه با سی دی ویندوز بوت میشه همین که تو صفحه اول نصب ویندوز میره هنگ میکنه . البته اینو هم بگم گه گاهی اوقات وقتی که روشنش می کنم در صفحه تنظیمات بایوس میرم زمینه باید آبی باشه که مشکی نشون می ده با نوشته های سفید.لطفا راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
پاسخ : ایرادی خنده دار

درود
دوست گرامی این عنوان کردن شما برخلاف مقررات سایته و ممکنه از طرف مدیران سایت اخطار بگیرید
لطفا هر چه زودتر عنوان را تصحیح فرمایید
پس ار تصحیح عنوان راهنمایی میشوید
بصورت زیر تصحیح شود::
وسپس عنوان را بصورت زیر درج کنید
عدم نصب ویندوز در مادربردGigabyte مدل 945GCM-S2
با تشکر

آخرین ویرایش:

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران

درود
پس از اطمینان از سالم بودن باطری بکاپ یکبار بایوس را پروگرام کنید
باتشکر
نتیجه را اعلام کنید

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,500

با سلام توصیه همکار گرامی را عملی کنید ونتیجه را اعلام کنید .لطفا عنوان تاپیک را اصلاح کنید شما هنوز مشکلتان حل نشده که نوع ایراد را خنده دار بیان کردید؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

یه مادر برد 945GCM-S2L دارم که یه رم 1 باس 667 به یه سی پی یو 3 روشه با یه هارد 160 .اما به هیچ عنوان نمیشه روش ویندوز نصب کرد. از گرافیک و رم CPU دیگه هم استفاده کردم .حتی از یه هارد دیگه ولی نشد که نشد.
یعنی بعد از اینکه با سی دی ویندوز بوت میشه همین که تو صفحه اول نصب ویندوز میره هنگ میکنه . البته اینو هم بگم گه گاهی اوقات وقتی که روشنش می کنم در صفحه تنظیمات بایوس میرم زمینه باید آبی باشه که مشکی نشون می ده با نوشته های سفید.لطفا راهنمایی کنید.

دوست عزیز بایوس را پروگرام کنید و اگر جواب نداد باتری بکاپ را تعویض کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

REZANEWS

کاربر vip
vip
کاربر
2009-09-20
35
109
با پوزش از انتخاب عنوان نادرست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NPTiak
بالا