آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: اموزش ویدیویی AVR بزبان ساده مرورانواع چیپ ها

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
[[hide]ATTACH=CONFIG]76347[/ATTACH] [/hide]دوسان عزیزم اموزش بخش AVR یک اموزش بسیار مفید وراهبردی از نظر اطلاعات واگاهی داشتن نسبت به چیپ هایی که در طول روز بسیار با انها کار میکنیم که در مجموعهای CPU.&GPU وسایر پردازشگرهایی که در سیتم های کامپیوتری وپروسسوها ومیکروکنترلرها و مدارهای الکترونیکی بکار گرفته میشوند برای سهولت در امر پردازش ودستورات بی نهایت ریاضی .لذا لازم دیدم که در این مورد که در چند بخش اموزشی که همه انها بزبان شیرین فارسی تهیه وتدارک دیده شده در اختیار دوستان مهندس وعزیزانی که میتوتنند تجزیه وتحلیل نمایند قرار میدم که این اموزش بخش مهمی از اطلاعات کاربردی کارشناسی وارشد هست .تقـــــــــــدیم شما بزرگواران وقدرشناسان میکنم .امیدوارم موثر واقع شود .موفــــــــــــــق باشید ادامه دارد

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran

پیوست‌ها

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
[hide] با درود .دوستان عزیز در این بخش اموزش رابطه وپردازش cpu سخت افزار ونوشتن برنامه وروش شناسایی نوع چیپ EEprom&sRam وهمچنین ارتباط ورودی وتعریف دنیای خارج انها .دوستان عزیز اموزش AVR درس شیرینی هست .ادامه ان به نفع شماست خسته نشید ادامه بحث ها به مرور شیرین وجذابتر میشه .خسته شدید .یک نسکافه یا قهوه میل کنید ریلکس کنید .مجدد ادامه اموزش را دنبال کنید .موفق باشید[/hide] اموزش AVR بخش سوم

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
با درود جناب من خواستم 5mb اپلود کنم . راستش دوستان دیگه معترض بودند که با محدودیت دانلود ربرو هستند .ودرخواست بالا ی 10mb را داشتند .متاسفانه مشگلات هست شما هم صحیح میفرمایید .باید هماهنگ شد .اشگالی نداره درست شد دریافت بفرمایید .سپاس

آخرین ویرایش:

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
با درود .جناب 1212All عزیزم گفته ( محتوا ی مخفی )احتمالا شما بدرستی نتونستید وارد شید .مشگلی نداره .شخصا چک کردم.مشگل ارور شما مربوط به ورود به این بخش هست .چند بار دکمه تشکر را بزنید تا بتونید بدرستی فایلهای مخفی را باز کنید.چیزی که شما پیوست کردید معناش اینه که نمیتونید وارد شید ؟... درسته .نتیجه رو اعلام بفرمایید تا براتون باز بزارم دانلود بدون هیدن بذارم .موفق باشید

آخرین ویرایش:

1212ali

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2011-12-26
166
881
با درود .جناب 1212All عزیزم گفته ( محتوا ی مخفی )احتمالا شما بدرستی نتونستید وارد شید .مشگلی نداره .شخصا چک کردم.مشگل ارور شما مربوط به ورود به این بخش هست .چند بار دکمه تشکر را بزنید تا بتونید بدرستی فایلهای مخفی را باز کنید.چیزی که شما پیوست کردید معناش اینه که نمیتونید وارد شید ؟... درسته .نتیجه رو اعلام بفرمایید تا براتون باز بزارم دانلود بدون هیدن بذارم .موفق باشید

باتشکر .
من فایلها دانلود کردم بخش اول را در موقع باز کردن فایلها مشکل داره.
فکر کنم به زبان فارسی .
ط¢ظ…ظˆط²ط´ AVR - ط¨ط®ط´ ط³ظˆظ….part3

1212ali

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2011-12-26
166
881
سلام
باتشکر .
فکر کنم به زبان فارسی .

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام
باتشکر .
فکر کنم به زبان فارسی .

با درود
دوست خوبم من تست گرفتم وextract هم کردم .مشگلی نداره عزیزم .احتمالا یا در حال دانلود مشگل ایجاد میشه بدرستی دانلود نکردید .ویا مشگل از ویندوز باشه .باز هم بگیرید .ممکن هست مشگل حل شه .البته اگر بخش دوم را گرفتید بخش اول خلاصه ای از بخش دوم هست .ولی تلاش کنید تا به نتیجه برسید نکاتی هم ممکن هست بخش اول داشته باشه که دیگر در سایر بخشها نتونید بگیرید .در ضمن این اموزش را ادامه میدم .حتما پیگیر این اموزش مفید باشید .با ارزوی موفقیت برای همه شما عزیزان

آخرین ویرایش:
بالا