آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

5110 LED تصویر ندارد ولی خروجی VGA دارد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

p30ebook

کاربر
2008-03-01
98
110
دل 5110 روشن میشه ولی تصویر به هیچ وجه روLED نمیاد. با کابل VGa به مانیتور وصل کردم تصویر داد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
پاسخ : عدم تصویر 5110

درود
یکی از مشکلاتی که عموما پیش میاد خرابی چیپ گرافیکه که با ریبال کردن معمولا مشکلش حل میشه
در صورتی که تجهیزات و امکاناتشو دارید اول ریسولدش کنید اگه جواب نداد باید ریبال بشه

p30ebook

کاربر
2008-03-01
98
110

بله تجهیزات دارم. فقط ای سیش کدام؟

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران

با درود
در وحله اول از سلامتی فلت و سوکت و خود led اطمینان کسب کنید اگر ایراد رفع نشد سپس طبق فرمایشات دوست و همکار عزیزمان جناب
taer_1354 عمل کنید
موفق باشید

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک

درود
یکی از مشکلاتی که عموما پیش میاد خرابی چیپ گرافیکه که با ریبال کردن معمولا مشکلش حل میشه
در صورتی که تجهیزات و امکاناتشو دارید اول ریسولدش کنید اگه جواب نداد باید ریبال بشه
همکار من ایشون فرمودن که بامانیتور تصویردارن بس هیچ ربطی به چیپ گرافیک نداره احتمال خرابی در فلت وسوکتش خیلی بالاس پس دست زدن به سخت افزار اولیه کار بسیار اشتباهی هست.
لطفا اول فلت و اتصالات رو چک کنید و اعلام نتیجه فراموش نشه.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

دل 5110 روشن میشه ولی تصویر به هیچ وجه روLED نمیاد. با کابل VGa به مانیتور وصل کردم تصویر داد

دوست عزیز وقتی خروجی VGA تصویر دارید این یعنی این که مین و چیپ گرافیک شما سالم هست شما ابتدا هنگام کار با لب تاب درب لب تاب را باز و بسته کنید اگر تصویر امد مشکل از فلت هست و اگر با اینکار تصویر نیامد ال ای دی بطور کامل باید تعویض شود در ضمن نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

cypress

کاربر
2007-07-06
19
56

همکار من ایشون فرمودن که بامانیتور تصویردارن بس هیچ ربطی به چیپ گرافیک نداره احتمال خرابی در فلت وسوکتش خیلی بالاس پس دست زدن به سخت افزار اولیه کار بسیار اشتباهی هست.
لطفا اول فلت و اتصالات رو چک کنید و اعلام نتیجه فراموش نشه.

دوست عزیز وقتی خروجی VGA تصویر دارید این یعنی این که مین و چیپ گرافیک شما سالم هست شما ابتدا هنگام کار با لب تاب درب لب تاب را باز و بسته کنید اگر تصویر امد مشکل از فلت هست و اگر با اینکار تصویر نیامد ال ای دی بطور کامل باید تعویض شود در ضمن نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

تصویر دادن با پورت vga دلیل بر سالم بودن چیپ گرافیک نیست چون مسیر و کنترلر vga مجزا از خروجی پورت ال ای دی هست لازم دونستم اینو بگم تا دوستان اشتباهی راهنمائی نشن.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران

تصویر دادن با پورت vga دلیل بر سالم بودن چیپ گرافیک نیست چون مسیر و کنترلر vga مجزا از خروجی پورت ال ای دی هست لازم دونستم اینو بگم تا دوستان اشتباهی راهنمائی نشن.
با درود خدمت شما
دوست و همکاری گرامی ، فرمایش شما کاملا صحیح است و موافقم
جناب taer_1354 گرامی را مدتی است میشناسم و یکی از بهترین و با تجربه ترین مهندسان ما است - و سمت استادی بر بنده و ما دارند
البته ایشان فرض را بر این گذاشتند که دوستمان در پست اول ، کارهای اولیه را انجام دادند و فلت و ... را چک کردند
همان گونه که شما هم فرمودید اگر ایراد از موارد اولیه نباشد ایراد از چیپ گرافیک است
پایدار باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا