آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

درخواست: مشکل هنگ کردن asus gts 440 & gts 450 در هنگام اجرای بازی

arash00296

کاربر
2011-11-30
5
2
با سلام خدمت دوستان گرامی .

من6تا گرافیک gts440 و gts 450 دارم که موقعی که تو بازی میری بعد چند دقیقه صفحه یهو خاکستری یا سیاه میشه دوباره برمیگرده ولی اکثر اوقات به کلی هنگ میکنه طوری که حتی کلید ری استارت روی کیس هم از کار میوفته . البته اوایل تو بازی این پیغامو میداد Display driver stopped responding and has recovered Display driver
هرکاری که به ذهنم رسید انجام دادم الانم به بم بست خوردم لطفا اگه کسی راهی سراغ داره یه لطفی در حق ما بکنه .
بقیه قطعاتم اینان:
main : asus m5a97
cpu : amd 455 x4
ram : 4 gb ddr3 1333
power : cooler master silent prom 600w

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,611
forum.paezaan.com
مطمئنید مشکل از
گرافیک هست؟( رو مادر برد دیگه تست کردید؟)

بایوس رو اپدیت کنید
درایور کارت گرافیک رو هم اپدیت کنید
توصیه های جناب حاجی زاده رو هم به کار بگیرید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: qadir

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام خدمت دوستان گرامی .

من6تا گرافیک gts440 و gts 450 دارم که موقعی که تو بازی میری بعد چند دقیقه صفحه یهو خاکستری یا سیاه میشه دوباره برمیگرده ولی اکثر اوقات به کلی هنگ میکنه طوری که حتی کلید ری استارت روی کیس هم از کار میوفته . البته اوایل تو بازی این پیغامو میداد Display driver stopped responding and has recovered Display driver
هرکاری که به ذهنم رسید انجام دادم الانم به بم بست خوردم لطفا اگه کسی راهی سراغ داره یه لطفی در حق ما بکنه .
بقیه قطعاتم اینان:
main : asus m5a97
cpu : amd 455 x4
ram : 4 gb ddr3 1333
power : cooler master silent prom 600w

دوست عزیز ابتدا برد را با تینر فوری شستشو دهید و ازخمیر سیلیکون مرغوب و فن روی چیپ گرافیک استفاده کنید و روزولوشن کارت گرافیک را هنگام بازی پایین بیاورید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: qadir
بالا