آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

قطع و وصل شدن تصویر لپ تاپ N5110

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
اساتید عزیز سلام و خسته نباشید
یه دستگاه Inspiron N5110 دارم که وقتی روشنش می کنم تصویرش به مدت چند ثانیه میره و بعد از چند ثانیه بر می گرده..این امر مرتب تکرار میشه و ظرف یک دقیقه 3 یا 4 بار این اتفاق میفته..البته این هایی که گفتم مال قبل از ورود به ویندوزه! وقتی وارد ویندوز میشه به طور خودکار به Hibernate میره و فرصت هیچ کاری پیش نمیاد.. البته با Safe Mode که میارمش بالا به Hibernate نمیره ولی همون فرایند قطع و وصلی تصویر مرتب تکرار میشه..

بایوس رو به آخرین ورژن A11 ارتقا دادم فرقی نکرد.
لطفا راهنمایی کنید.
مرسی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
سلام
یه پورت گرافیک روی کنار قاب دستگاه وجود داره از اون پورت به مانیتور وصلش کنید و ببینید مشکل حل میشه یا نه
ممکنه از چیپ گرافیک باشه که با هیت دادن یا ریبال درست میشه

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
ممکنه هم از ویندوز باشه
میتونی با یه ویندوز لایو بیاریش بالا ببینی باز همونطور میشه یا نه
یا توی محیط ستاپ یه مدتی نگهش داری تا به نتیجه برسی

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
دوستان همونطوری که حدس می زدم با مانیتور جداهم تست کردم و باز هم مشکل پابرجا بود.

ینی مشکل از گرافیکه؟ آیا با یه هیت ملایم درست میشه؟

اساتید عزیز لطفا اگر پیشنهادی دارید ما رو بی نصیب نذارید ممنون میشم..

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
اگه BGA دارین ببرین زیر دستگاه و مایع فلکس HOZON ژاپنی رو با سرنگ تزریق کنین زیر چیپ احتمال 90 درصد با ریسولد مشکلتون حل میشه...
وقتی دما به درجه ای رسید که کل قلع های زیر چیپ اب شد با نوک پنس یه تکون خیلی کوچیک به چیپ بدین ...خیلی با حوصله و دقیق
موفق باشین ...

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
اساتید عزیز سلام و خسته نباشید
یه دستگاه Inspiron N5110 دارم که وقتی روشنش می کنم تصویرش به مدت چند ثانیه میره و بعد از چند ثانیه بر می گرده..این امر مرتب تکرار میشه و ظرف یک دقیقه 3 یا 4 بار این اتفاق میفته..البته این هایی که گفتم مال قبل از ورود به ویندوزه! وقتی وارد ویندوز میشه به طور خودکار به Hibernate میره و فرصت هیچ کاری پیش نمیاد.. البته با Safe Mode که میارمش بالا به Hibernate نمیره ولی همون فرایند قطع و وصلی تصویر مرتب تکرار میشه..

بایوس رو به آخرین ورژن A11 ارتقا دادم فرقی نکرد.
لطفا راهنمایی کنید.
مرسی

دوست عزیز ابتدا روی چیپ خمیر سیلیکون مرغوب بمالید و اگر مشکل ادامه داشت چیپ را ریسولد کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

بالا