آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مدار شوگر

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
درود

شاید سو تفاهمی پیش اومده ، بنده از شوکر دستی سوال کردم و طرز کار مدارش ... و برای اینکه نشون بدم صرفا یه موضوع تصادفی نبوده برام سعی کردم نقشه مدارش رو هم بکشم و ازش عکس گذاشتم.

اما توضیحاتی که در کل این تاپیک از جانب حضرت عالی بیان شده یا لینک پاسخی از خودتون، یا از چندبرابر کننده هایی که با برق شهر کار می‌کنن گفته بودین یا فرموده بودین از مدار مگس کش های آماده استفاده بشه و با چندبرابر کننده ارتقا داده بشه...

سوال پایه ای بنده طرز کار همین مدار مگس کش بوده که سعی کردم بکشمش ( اولین بارمه و شاید بدون نقص نباشه)

----
سپاس

درود

بله درسته که ممکنه در تاپیکی با موضوع و ادعایی برخورد کنید که در همون تاپیک سوالی در خصوص ابهام شما مطرح نشده باشه و طبیعی است که در اون تاپیک پاسخ مربوطه وجود نداره ، آما مکررا در تاپیک های دیگر مطرح شده و پاسخ گفتم و با جستجو قابل استفاده است .

مضافا که من فرصت پاسخگویی به اینهمه سوالاتی که بصورت رگباری مطرح میکنی ندارم و لذا جستجو و استفاده کن.

سپاس

notgood

کاربر
2022-06-25
35
36
درود

درود

بله درسته که ممکنه در تاپیکی با موضوع و ادعایی برخورد کنید که در همون تاپیک سوالی در خصوص ابهام شما مطرح نشده باشه و طبیعی است که در اون تاپیک پاسخ مربوطه وجود نداره ، آما مکررا در تاپیک های دیگر مطرح شده و پاسخ گفتم و با جستجو قابل استفاده است .

مضافا که من فرصت پاسخگویی به اینهمه سوالاتی که بصورت رگباری مطرح میکنی ندارم و لذا جستجو و استفاده کن.

سپاس

چه بگم . وقتی سرچ کردم و پاسخی پیدا نکردم اومدم اینجا بپرسم دیگه... باز هم حضرتعالی می‌فرمایید وقت ندارید که من هم حق و انتظاری در این مورد ندارم...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
درود

چه بگم . وقتی سرچ کردم و پاسخی پیدا نکردم اومدم اینجا بپرسم دیگه... باز هم حضرتعالی می‌فرمایید وقت ندارید که من هم حق و انتظاری در این مورد ندارم...
درود
https://www.irantk.ir/threads/54626-دیگه-ساده-تر-از-این-نمیشه-(-تحلیل-سوئیچینگ-)?p=687810#post687810

پاسخ تقدیمی در پست ۴۶۹ تاپیک فوق هم هست.

سپاس

آخرین ویرایش:
بالا