آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: فرمان نگرفتن دزدگیر مگا با کنترل

mohsen-d

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-05-01
536
1,013
با سلام خدمت اساتید محترم

یه دزدگیر در مغازه دارم که مارکش مگا است . به علت جابه جایی مکان دزدگیر را باز کردم . الان که می خوام وصل کنم . دزدگیر پس از روشن شدن زون ها را شناسایی می کند . همچنین زون ها درست کار می کنند اما دستگاه از کنترل فرمان نمی گیرد و به حالت فعال در نمی آید و چراغ آلارم در هیچ شرایطی روشن نمی شود . از دوستان خواهشمندم راهنمایی بفرمایید . من در این زمینه مبتدی هستم . اگر سوالم را جای مناسبی مطرح نکردم ببخشید .

mohsen-d

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-05-01
536
1,013
با سلام
این هم عکس برد :
20130921531.jpg

mohsen-d

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-05-01
536
1,013
با سلام مجدد
طی تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم که این نوع از دزدگیرها برای شناسایی کنترل باید یک سری از پایه های آی سی بر روی کنترل لحیم کاری شود تا کد داده شود اما نمی دانم به چه صورت است . لطفا راهنمایی بفرمایید .

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
لطفا شماره ای سی روی ریموت رااعلام کنید تا دوستان شما را راهنمایی کننددستگاه شما از کد خارج شده وریموت باید به دستگاه شناسانده شود موفق باشید

sonyc

کاربر
2011-11-13
15
39
سلام
احتمالا شما دیپ سوئیچ ها(همون کلید های 8 گانه قرمز رنگ رو برد) رو تغییر دادین
داخل ریموت کنترل رو باز کنید ببینید یکطرف پایه های آی سی چگونه بهم وص اند شمام همانگونه دیپ سوئیچ ها رو ست کنید مطابق با ریموت
مشکل حل میشه

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
اصطلاحا به این ریموت ها لحیمی میگویند همانطور که همکارار مان در بالا عنوان کردند دقیقا روی پایه مربوط به ای سی مادر وریموت هماهنگ ودقیق لحیم کنید مثلا اگر در ریموت پایه3 و4 به هم متصل شدند روی دستگاه هم باید به همان صورت باشد

mohsen-d

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-05-01
536
1,013
سلام
احتمالا شما دیپ سوئیچ ها(همون کلید های 8 گانه قرمز رنگ رو برد) رو تغییر دادین
داخل ریموت کنترل رو باز کنید ببینید یکطرف پایه های آی سی چگونه بهم وص اند شمام همانگونه دیپ سوئیچ ها رو ست کنید مطابق با ریموت
مشکل حل میشه

با سلام
دیب سویچ ها را طبق پایه های آی سی تغییر دادم ولی دستگاه اصلا فرمان نمی گیره .

بالا