آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: Asus x44h ، بعد از 4 بار زدن کلید پاور روشن میشود

bornaco

کاربر
2013-06-08
16
56
مشهد
سلام
آوردن که ایرادش اینه که دقیقا پس از 4 بار زدن کلید پاور روشن میشه من فکر کردم از بایوس باشه ولی فایل بایوسش رو که زدم x44h برای من یه دستگاه ایسوس
دیگه روشن نشد . بعدا یه فایل بایوس دستگاه دیگه رو روش زدم بالا اومد ولی هنوز همون شرایط رو داره بعلاوه اینکه کلیدهای صفحه کلید کلا جابجا شده . لطفا راهنمایی کنید . ضمنا از دوستان هر کی فایل بایوس اصلیش رو داره لطفا برای من هم بزاره . با تشکر​

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
پاسخ : مشکل Asus x44h

سلام دوست عزیز
شما قوانین عنوان را رعایت نکردید
مثلا باید مینوشتی
مشکل در روشن نشدن مادربرد Asus x44h
ضمنا هیچ توضیح دیگه ای هم ندادی
مثلا با پاور و قطعات دیگه ای تست زدی یا نه؟؟؟
کلید سوئیچ جلوی کیس را چک کردی؟؟؟
اعلام کنید تا راهنماییتون کنن

bornaco

کاربر
2013-06-08
16
56
مشهد
رد: پاسخ : مشکل Asus x44h

سلام دوست عزیز
شما قوانین عنوان را رعایت نکردید
مثلا باید مینوشتی
مشکل در روشن نشدن مادربرد Asus x44h
ضمنا هیچ توضیح دیگه ای هم ندادی
مثلا با پاور و قطعات دیگه ای تست زدی یا نه؟؟؟
کلید سوئیچ جلوی کیس را چک کردی؟؟؟
اعلام کنید تا راهنماییتون کنن

سلام
دوست عزیز مشکل من مادربرد نیست لپ تاپه. کلید جلوی کیس هم نداره. ضمنا تمام کارهایی رو که روش انجام دادم رو هم توضیح دادم . حالا اگه اطلاعات جدیدی برای تعمیراتش لازمه دوستان بگن منم تقدیم حضورشون کنم .

Vahid.f312

کاربر
2013-03-14
212
638

سلام دوست من، اگه مقدوره واست حتما خود آیسی بایوس رو تعویض کن و نتیجه رو اعلام کن
یه بار بردت رو شستوشو بده ببین مشکل حل میشه یا نه، تو این مدل اگه از سالم بودن خود صفحه کلید مطمین هستی تجربتا مشاهده شده که I/O مشکل داشته
یه دستگاه K53 واسه تعمیر پیشم اومده بود که دقیقا رندوم روشن میشد، با تعویضGPU مشکلش رو حل کردم
نتیجه رو اعلام کنیند
موفق باشین

bornaco

کاربر
2013-06-08
16
56
مشهد
رد: مشکل Asus x44h

با تشکر از همکاریتون
دوست عزیز من فایل بایوس اصلی این دستگاه رو ندارم . مشکل اصلیم هم همینه که نمیتونم از سالم بودن بایوس مطمئن بشم که مسیر عیب یابی رو ادامه بدم .
درخواستم از دوستان اینه که اگه کسی فایل اصلی بایوسش رو داره در اختیارم بزاره تا کارم راه بیفته .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: akbarof

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران

دوست عزیز عنوان شما ناقص بود. اینبار خودم اصلاحش کردم. لطفا منبعد بیشتر رعایت فرمایید.

بالا